Повезане вести
"Да постоји смртна казна, она би била за Џонића": Новица о човеку који му је у дану узео троје најрођенијих
Телеграф 14.06.2023
Џонић је рођаке ликвидрао из користољубља, односно у намери да дође до новца који је Горан Ђокић крио у колима, како би вратио дуг од 10.000 евра. Бивши ватрогасац Горан Џонић јуче је осуђен на казну доживотног затвора због… »
5 доказа који су Џонића послали на доживотну: Након изрицања пресуде ударио главом о сто и викао
Телеграф 14.06.2023
- Нисам ја, зашто?...- одјекнуло је судницом, а затим је Горан Џонић из све снаге ударио главом о сто. Пресуда Горану Џонићу (61), ватрогасцу у пензији из алексиначког села Моравац, оптуженом за убиство брата од тетке Горана… »
Осуђен на доживотну робију: Погледајте како су Горана Џонића стражари морали да савладају и изведу из суднице
Нова 14.06.2023
Горан Џонић, оптужени за убиство породице Ђокић из Алексинца, осуђен је у Вишем суду у Нишу на јединствену казну доживотног затвора. Подсетимо, породица Ђокић нестала је 26. септембра 2021. године, а њихова спаљена тела… »
Вести дана »
Премијер Пакистана: Споразум о окончању рата између САД и Ирана очекује се у наредна 24 сата
Нова пре 1 сатјош 50 повезаних
Хапшење на Хвару: Група од 14 планирала напад на сезонске раднике из Србије
Бета пре 3 сатајош 21 повезана
Битка бендова на Мундијалу: Ко је победио у музичком отварању Светског првенства
РТС пре 37 минутајош 43 повезане
Дубаи освојио прву титулу АБА лиге, Партизан завршио сезону без трофеја и најављује промене у тиму
Наслови.аи пре 1 сатјош 33 повезане



