Povezane vesti

Petar Benčina o pretnjama deci: Uplašim sam sebe šta bih mogao da uradim

Petar Benčina o pretnjama deci: Uplašim sam sebe šta bih mogao da uradim

N1 Info 15.06.2023
Popularni glumac i profesor Fakulteta dramskih umetnosti, Petar Benčina, u intervjuu za Nin ispričao je sve o borbi za svoje najbliže i strahovima koje proživljava. Sve je eskaliralo kad je u komentarima na internetu počelo da se pojavljuje i njihovo… »
Benčina o pretnjama: Kada nema institucija, ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke

Benčina o pretnjama: Kada nema institucija, ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke

Radio 021 15.06.2023
Iluzija je da će pretnje nekoga ućutkati i zastrašiti, moje reakcije na pretnje govore da to samo multiplicira novo nasilje, rekao je glumac i profesor Petar Benčina. Benčina je u intervjuu za NIN povodom pretnji upućenih njegovoj porodici rekao da… »
Petar Benčina o pretnjama njegovoj porodici: Uplašim sam sebe šta bih mogao da uradim

Petar Benčina o pretnjama njegovoj porodici: Uplašim sam sebe šta bih mogao da uradim

Nova 15.06.2023
Odavno je postalo nepodnošljivo. Ali kada vam dirnu u decu, ma koliki pacifista bili, i sami postajete opasni. Tada se plašite sami sebe i svoje reakcije, kaže u intervjuu za novi "NIN" Petar Benčina, glumac i profesor Fakulteta dramskih umetnosti… »
Petar Benčina: Kada nema institucija, ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke

Petar Benčina: Kada nema institucija, ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke

Danas 15.06.2023
Javnost i dalje potresaju sramne pretnje koje je dobila najuža porodica glumaca Tamare Dragićević i Petra Benčina. Popularni glumac i profesor Fakulteta dramskih umetnosti, Petar Benčina, u intervjuu za Nin ispričao je sve o borbi za svoje najbliže… »

Vesti dana »