Povezane vesti

Jokić izgubio MVP trofej: Ostavio sam ga i više ga nema

Jokić izgubio MVP trofej: Ostavio sam ga i više ga nema

Politika 16.06.2023
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić je nakon pobede svog tima protiv Majamija proglašen za najkorisnijeg igrača velikog finala, ali je na intervju sa Aj-Es-Pi-Enom došao bez zasluženog trofeja, rekavši da „ne zna gde je”. Odmah po završetku… »
VIDEO Luda proslava Jokića i saigrača u noćnom klubu: Srbin dobio poseban poklon u Las Vegasu

VIDEO Luda proslava Jokića i saigrača u noćnom klubu: Srbin dobio poseban poklon u Las Vegasu

Nova 16.06.2023
Zaslužena proslava. Nagetsi su pobedom nad Majamijem sa 4-1 u finalu NBA lige stigli do prve titule u istoriji franšize, a nakon toga je usledilo ludo slavlje na ulicama Denvera. Na šampionskoj paradi bilo je preko 100 hiljada ljudi, a igrači su… »
Jokić je bio na probi u Partizanu! Nikolin prvi trener otkrio detalj za koji niste znali: "Odveo sam ga tamo, ali..."

Jokić je bio na probi u Partizanu! Nikolin prvi trener otkrio detalj za koji niste znali: "Odveo sam ga tamo, ali..."

Mondo 16.06.2023
Nikola Jokić bio je na probi u Partizanu kada je imao 16 godina, otkrio je to njegov prvi trener Siniša Savović. Nikola Jokić bio je na probi u Partizanu kada je imao 16 godina, otkrio je to njegov prvi trener Siniša Savović. Nikola Jokić doneo je… »
VIDEO Ovakvog Jokića do sada nismo videli: Jednom rečenicom učinio da hiljade navijača počne da urla

VIDEO Ovakvog Jokića do sada nismo videli: Jednom rečenicom učinio da hiljade navijača počne da urla

Nova 16.06.2023
Nikola Jokić je odavno košarkaški unikat, ali retko kada smo mogli da vidimo njegovo ovakvo lice. Denver je pobedom nad Majamijem sa 4-1 u finalu NBA lige stigao do prve titule u istoriji franšize, a nakon toga je usledilo ludo slavlje na ulicama… »
Stotine hiljada navijača proslavilo NBA titulu zajedno sa igračima Denver Nagetsa (VIDEO)

Stotine hiljada navijača proslavilo NBA titulu zajedno sa igračima Denver Nagetsa (VIDEO)

Danas 16.06.2023
Završena je proslava šampionske titule u NBA koja je bila upriličena na ulicama Denvera. Nagetsi su pobedom nad Majamijem u Velikom finalu sa 4:1 osvojili prvu titulu u istoriji franšize, a za MVP finalne serije izabran je srpski reprezentativac… »
Krenula parada povodom titule Denvera: Stotine hiljada navijača slavi zajedno sa novim NBA šampionima

Krenula parada povodom titule Denvera: Stotine hiljada navijača slavi zajedno sa novim NBA šampionima

Danas 15.06.2023
Na ulicama Denvera proslavlja se šampionska titula u NBA ligi koji su osvojili Nagetsi pobedom nad Majamijem u Velikom finalu 4:1. Za MVP finalne serije izabran je srpski reprezentativac Nikola Jokić. Fešta je počela oko 18 časova po… »
Krenula parada povodom titule Denvera: Stotine hiljada građana slavi sa novim NBA šampionima

Krenula parada povodom titule Denvera: Stotine hiljada građana slavi sa novim NBA šampionima

Danas 15.06.2023
Na ulicama Denvera proslavlja se šampionska titula u NBA ligi koji su osvojili Nagetsi pobedom nad Majamijem u Velikom finalu 4:1. Za MVP finalne serije izabran je srpski reprezentativac Nikola Jokić. Fešta je počela oko 18 časova po… »

Vesti dana »