Povezane vesti
RAT U UKRAJINI Švedska i SAD šalju novu pomoć Kijevu, Putin: Rusko nuklearno oružje stiglo u Belorusiju
Euronews 16.06.2023
Rat u Ukrajini traje 477 dana. Zamenica ukrajinskog ministra odbrane Hana Malijar navodi da ukrajinske snage napreduju postepeno, ali konstantno i uprkos otporu ruskih trupa, dok visoki oficir Oleksij Hromov navodi i podatak da je Ukrajina u proteklih… »
Grosi: Preduzete mere za bezbednost nuklearne elektrane Zaporožje, inspektori IAEA ostaju u postrojenju
Blic 16.06.2023
Direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) Rafael Grosi saopštio je danas da su preduzete "brojne mere" za stabilizaciju situacije u nuklearnoj elektrani Zaporožje u Ukrajini. On je, tokom posete nuklearki nakon rušenja brane Kahovka prošle… »
Vesti dana »
Protest "Sloboda studentima": Studenti poručili da brane autonomiju univerziteta, skup završen polaganjem venaca na grob Žarka Marinovića
Insajder pre 6 satijoš 16 povezanih
Studenti u blokadi: „Izjava ministra Bratine je pretnja koja nas neće zastrašiti“
Serbian News Media pre 1 satjoš 30 povezanih
Tramp preti Iranu "paklom" ako ne otvori Ormuz za 48 sati; Lihačov: Raste rizik od mogućeg inicidenta oko nuklearke Bušer
RTS pre 9 minutajoš 78 povezanih
Zvezda se zagrejala za duplo kolo Evrolige: Ubedljivo slavila u Laktašima
Dnevnik pre 54 minutajoš 28 povezanih
Čelsi prekinuo crnu seriju i sa sedam golova izborio plasman u polufinale
Nova pre 1 satjoš 32 povezane


