Povezane vesti
Skandalozan predlog generala pavela: Ruse tretirati kao Japance u SAD tokom Drugog svetskog rata
Pravda 16.06.2023
Trebalo bi da sve Ruse nadziremo, rekao je predsednik Češke Petr Pavel. - Možda mi ih je žao, ali Japanci u SAD su takođe bili pod strogim nadzorom tokom Drugog svetskog rata – rekao je Pavel u intervjuu za Radio Slobodna Evropa. U video intervjuu Radiju… »
Češki predsednik: Ruske građane u Evropi treba nadzirati
Danas 16.06.2023
Češki predsednik Petr Pavel u četvrtak je rekao da obaveštajne službe radi bezbednosti trebaju da nadziru Ruse u zapadnim državama jer je reč o građanima zemlje koja je u ratu s Ukrajinom, piše Hina, prenosi N1 Hrvatska. Novi češki predsednik, bivši… »
Vesti dana »
Vasiljević o slučaju "Senjak": "Intenzivno se radi na slučaju"; "Neće biti zaštićenih i nedodirljivih"
B92 pre 1 satjoš 41 povezana
Vasiljević: Neće biti zaštićenih u slučaju pucnjave na Dedinju; Policajci koji budu radili poslove nespojive sa službom dobiće otkaz
RTV pre 1 satjoš 78 povezanih
Košarkaši Partizana poveli 1:0 protiv Crvene zvezde u polufinalnoj seriji plej-ofa ABA lige
Radio sto plus pre 12 minutajoš 18 povezanih
Dačić potpisao depešu: Zabranjena privatna zaštita i obezbeđenje zaposlenima u MUP-u
In medija pre 1 satjoš 18 povezanih



