Povezane vesti

Pogodilo me kada je Novak to napisao! Vajda otvorio dušu: Odmah sam mu poslao poruku

Pogodilo me kada je Novak to napisao! Vajda otvorio dušu: Odmah sam mu poslao poruku

Mondo 16.06.2023
Marijan Vajda pričao je o Novaku Đokoviću, tituli na Rolan Garosu, Rodžeru Federeru... Marijan Vajda pričao je o Novaku Đokoviću, tituli na Rolan Garosu, Rodžeru Federeru... Novak Đoković dominira i obara rekorde, osvajanjem Rolan Garosa podigao… »
Vajda: Federeru će trebati vremena da prizna da je Đoković najbolji svih vremena

Vajda: Federeru će trebati vremena da prizna da je Đoković najbolji svih vremena

Politika 16.06.2023
Bivši teniser i trener Novaka Đokovića Marijan Vajda rekao je za slovački „Šport“ kako će Rodžeru Federeru trebati vremena da prizna da je Đoković najbolji teniser svih vremena. Srpski teniser je u nedelju osvojio svoju 23. grend slem titulu… »
Vajda: Dirljive Novakove reči… Može do kalendarskog slema!

Vajda: Dirljive Novakove reči… Može do kalendarskog slema!

Vesti online 16.06.2023
Marijan Vajda, nekadašnji trener Novaka Đokovića, smatra da je kalendarski grend slem dostižan cilj za srpskog asa. Đoković je u nedelju na Rolan Garosu pobedom nad Kasperom Rudom sa 7:6 (7-1), 6:3, 7:5 došao do rekordne, 23. grend slem titule. –… »
Vajda: Dirljive Novakove reči… Može do kalendarskog slema!

Vajda: Dirljive Novakove reči… Može do kalendarskog slema!

Novi magazin 16.06.2023
Marjan Vajda, nekadašnji trener Novaka Đokovića, smatra da je kalendarski grend slem dostižan cilj za srpskog asa. Đoković je u nedelju na Rolan Garosu pobedom nad Kasperom Rudom sa 7:6 (7-1), 6:3, 7:5 došao do rekordne, 23. grend slem titule… »
Vajda: Dirljive Novakove reči… Može do kalendarskog slema!

Vajda: Dirljive Novakove reči… Može do kalendarskog slema!

Sport klub 16.06.2023
Marjan Vajda, nekadašnji trener Novaka Đokovića, smatra da je kalendarski grend slem dostižan cilj za srpskog asa. Đoković je u nedelju na Rolan Garosu pobedom nad Kasperom Rudom sa 7:6 (7-1), 6:3, 7:5 došao do rekordne, 23. grend slem titule… »
Dirljive reči! Oglasio se Marjan Vajda posle istorijskog uspeha Novaka Đokovića

Dirljive reči! Oglasio se Marjan Vajda posle istorijskog uspeha Novaka Đokovića

Večernje novosti 16.06.2023
BIVŠI trener Novaka Đokovića Slovak Marjan Vajda je imao veliki uticaj na karijeru Srbina. FOTO: EPA Tandem Vajda i Đoković je krenuo od "nule" i stigao na krov sveta, gde je Novak i danas, ali sa Goranom Ivaniševićem. A za to vreme Slovak radi sa… »

Vesti dana »