Povezane vesti

Narod pita: Ana Ćurčić u svađi sa Ivanom, javila se i Šmizla! (VIDEO)

Narod pita: Ana Ćurčić u svađi sa Ivanom, javila se i Šmizla! (VIDEO)

Svet plus 17.06.2023
U emisiji "Narod pita" gosti su bili Ana Ćurčić, Ivan Marinković i Zorica Marković, a "zabave za široke narodne mase" nije nedostajalo. Ana u svađi sa Ivanom, a javila se Šmizla... Ivan Marinković nije krio svoju netrpeljivost prema Ani i Zorici… »
Ivan Marinković od besa zaplakao u studiju Prekinuo emisiju, nastao haos posle uključenja ove pevačice

Ivan Marinković od besa zaplakao u studiju Prekinuo emisiju, nastao haos posle uključenja ove pevačice

Blic 17.06.2023
U toku je još jednog izdanja emisije "Narod pita", uživo u program se uključila i Sandra Rešić. - Ivane opusti se, ne znam šta si očekivao da će Ana da priča. Zorica je super, sve najbolje. Nemoj da se nerviraš Ivane, i tamo je bila… »
Neviđeni skandal! Prekinut program uživo Zorica polila Ivana Marinkovića sokom, on zapretio Ani: "Pokazaću sa kim si imala…

Neviđeni skandal! Prekinut program uživo Zorica polila Ivana Marinkovića sokom, on zapretio Ani: "Pokazaću sa kim si imala…

Blic 17.06.2023
U sinoćnoj emisiji "Narod pita", nastao je potpuni haos zbog svađe između Ivana Marinkovića i Ane Ćurčić, a u sve se umešala i Zorica Marković koja je sokom polila Marinkovića. Naime, Ivan Marinković je tokom emisije napadao Anu Ćurčić. On… »
"Punim 30 i nemam nikog": Edita očajna jer ne može da nađe muškarca: "Želim domaćina sa kućom na moru, u njoj sve da…

"Punim 30 i nemam nikog": Edita očajna jer ne može da nađe muškarca: "Želim domaćina sa kućom na moru, u njoj sve da…

Blic 17.06.2023
Pevačica Edita Aradinović obratila se svima u vidu snimka, te se požalila kako nikako ne može da nađe idealnog muškarca pored kog će ostariti. - Sinoć sam gledala jedan ljubavni film koji me je razorio i zbog čega sam sanjala da se udajem. I onda… »

Vesti dana »