Povezane vesti

Premro sam od straha, mnogo sam se uplašio: Prve reči dečaka (15) koji je u poslednji čas spasen iz nabujale reke!

Premro sam od straha, mnogo sam se uplašio: Prve reči dečaka (15) koji je u poslednji čas spasen iz nabujale reke!

Mondo 17.06.2023
Tinejdžer J. S. (15) iz Junkovca kod Lazarevca, juče je spasen iz nabujale pritoke Kolubare, Turije. Kako kaže, nije ni znao kolika mu opasnost preti kada je krenuo da prelazi nabujalu vodu. Tinejdžer J. S. (15) iz Junkovca kod Lazarevca, juče je… »
"Umro sam od straha": Prve reči dečaka (15) spasenog iz Turije, jednom rukom držao drvo, drugom bicikl

"Umro sam od straha": Prve reči dečaka (15) spasenog iz Turije, jednom rukom držao drvo, drugom bicikl

Telegraf 17.06.2023
Kasno popodne seo je na bicikl s namerom da ode kod rođaka koji živi preko potoka. Poplave širom Srbije napravile su kataklizmu, a iz reke Turije spasene su tri osobe, među kojima je i petnaestogodišnji dečak. On je za Kurir naveo da nije ni slutio… »
"Držao se za granu, nije kukao": Vladan je još jedan heroj Srbije koji je spasao dečaka iz nabujale reke: Vezali su mi kanap…

"Držao se za granu, nije kukao": Vladan je još jedan heroj Srbije koji je spasao dečaka iz nabujale reke: Vezali su mi kanap…

Blic 17.06.2023
Prava drama odigrala se juče u selu Junkovac nadomak Lazarevca, kada je dečak J. S. (15) upao u nabujalu Turiju. Prisebnošću meštana, a posebno Vladana Starčevića (51), izvučen je iz potoka koji je nosio sve sa sobom. Sve se zbilo kasno popodne… »
Braća spasena iz Turije, vatrogasci dečaka iz Lazarevca vadili dva i po sata iz reke

Braća spasena iz Turije, vatrogasci dečaka iz Lazarevca vadili dva i po sata iz reke

Danas 17.06.2023
Iz reke Turije u Lazarevcu sinoć su spasena dva brata, jedan od njih posle nekoliko sati, rekao je stric dečaka za N1. „Sve je bilo normalno do juče u 12 sati kada je reka Turija nadošla i zahvatila oko 100 hektara, verovatno uništivši sve useve… »
Braća spasena iz Turije, vatrogasci dečaka iz Lazarevca vadili dva i po sata iz reke

Braća spasena iz Turije, vatrogasci dečaka iz Lazarevca vadili dva i po sata iz reke

Danas 17.06.2023
Iz reke Turije u Lazarevcu sinoć su spasena dva brata, jedan od njih posle nekoliko sati, rekao je stric dečaka za N1. „Sve je bilo normalno do juče u 12 sati kada je reka Turija nadošla i zahvatila oko 100 hektara, verovatno uništivši sve useve… »
Braća spasena iz Turije, dečaka dva i po sata vatrogasci vadili iz reke

Braća spasena iz Turije, dečaka dva i po sata vatrogasci vadili iz reke

N1 Info 17.06.2023
Iz reke Turije u Lazarevcu sinoć su spasena dva brata, jedan od njih posle nekoliko sati, rekao je stric dečaka za N1. „Sve je bilo normalno do juče u 12 sati kada je reka Turija nadošla i zahvatila oko 100 hektara, verovatno uništivši sve useve… »
Voda se povukla u selima kod Lazarevca, pojedina dvorišta i dalje pod vodom

Voda se povukla u selima kod Lazarevca, pojedina dvorišta i dalje pod vodom

N1 Info 17.06.2023
U selima Vreoci, Rudovci i Mali Crljeni, kod Lazarevca voda se sinoć u velikoj meri povukla, međutim pojedina dvorišta i dalje su pod vodom i ne može da se priđe kućama, uverila se sinoć ekipa N1. Na putu Veliki Crljeni – Kruševica koji prolazi… »

Vesti dana »