Povezane vesti

INTERVJU Maja Maričić, predsednica Upravnog odbora zadužbine Milana Mladenovića i njegova dugogodišnja partnerka…

INTERVJU Maja Maričić, predsednica Upravnog odbora zadužbine Milana Mladenovića i njegova dugogodišnja partnerka…

Danas 17.06.2023
– Želeli smo da ovim klipovima koje objavljujemo u poslednjih mesec dana podsetimo ljude na Milanove reči, koje su, nažalost, ponovo veoma aktuelne – kaže u intervjuu za Danas Maja Maričić, predsednica Upravnog odbora Zadužbine Milana… »
Maja Maričić: Milan Mladenović bi danas bio uz svoje sugrađane na ulicama jer je ovo borba protiv zla protiv kojeg se i sam…

Maja Maričić: Milan Mladenović bi danas bio uz svoje sugrađane na ulicama jer je ovo borba protiv zla protiv kojeg se i sam…

Nova 17.06.2023
Na protestima su Milanove poruke veoma žive: govornici ga citiraju, ljudi nose transparente sa njegovim stihovima, na mrežama se dele citati iz njegovih intervjua. Milan je stvorio muziku i poeziju koja je ostala za sva vremena, ali neodvojivi deo… »
Maja Maričić: Milan bi danas bio uz svoje sugrađane na ulicama

Maja Maričić: Milan bi danas bio uz svoje sugrađane na ulicama

N1 Info 17.06.2023
"Sigurna sam da bi Milan Mladenović danas bio uz svoje sugrađane na ulicama jer ovo je borba protiv zla i nepravde protiv kojih se i sam borio dok je bio živ", rekla je u intervjuu za Danas Maja Maričić, predsednica Upravnog odbora Zadužbine Milana… »

Vesti dana »