Povezane vesti

Dalić: Zlato bi bilo kruna za sve nas

Dalić: Zlato bi bilo kruna za sve nas

Sportski žurnal 17.06.2023
Fudbalske reprezentacije Hrvatske i Španije sastaju se u nedelju u Roterdamu u finalu Lige nacija. Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je danas u Roterdamu da bi osvajanje Lige nacija bila "kruna" za njegov tim. - Mislim da… »
Dalić: "Osvajanje Lige nacija bila bi "kruna" za Modrićevu generaciju!"

Dalić: "Osvajanje Lige nacija bila bi "kruna" za Modrićevu generaciju!"

Sportske.net 17.06.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Hrvatske Zlatko Dalić izjavio je danas u Roterdamu da bi osvajanje Lige nacija bila "kruna" za njegov tim. "Mislim da su šanse 50:50, polufinala treba zaboraviti. Postavićemo se drugačije i mi i oni, teško je… »
Dalić: Ako dovedeš 25.000 navijača u Holandiju, vrediš nešto

Dalić: Ako dovedeš 25.000 navijača u Holandiju, vrediš nešto

Sport klub 17.06.2023
Fudbalska reprezentacija Hrvatske u nedelju igra finale Lige nacija protiv Španije. Selektor Zlatko Dalić ponovio je da veruje da je nakon srebra i bronze vreme da Hrvatska osvoji zlato. „Svi su zdravi, svi su spremni i dobro i na sve može računati… »
Hrvati žele trofej lige nacija! Dalić: Idemo po zlatko koje nam nedostaje

Hrvati žele trofej lige nacija! Dalić: Idemo po zlatko koje nam nedostaje

Večernje novosti 17.06.2023
HRVATSKA ima priliku da osvoji Ligu nacija. To neće biti lak zadatak jer je rival Španija, ali "vaterni" veruju da mogu do zlata. FOTO: Tanjug/AP Selektor Hrvatske Zlatko Dalić rekao je danas na konferenciji za medije u Roterdamu, pred veliko finale… »

Vesti dana »