Povezane vesti

Nikola Jokić se pojavio na kasačkim trkama u Somboru

Nikola Jokić se pojavio na kasačkim trkama u Somboru

Politika 18.06.2023
Najbolji košarkaš finala NBA lige Nikola Jokić pojavio se danas na konjičkim trkama u Somboru, gde učestvuju i konji iz njegove štale „Drim kečer”. Posle proslave prvog šampionskog prstena u istoriji Denver Nagetsa, parade na ulicama glavnog… »
"Dobro došao kući, MVP": Sombor na sjajan način dočekao Nikolu Jokića (foto)

"Dobro došao kući, MVP": Sombor na sjajan način dočekao Nikolu Jokića (foto)

Večernje novosti 18.06.2023
POKORIO je planetu Nikola Jokić. Sad je vreme za odmor u rodnom Somboru, a upravo ga je grad dočekao na originalan način. Tanjug/AP As Denvera je juče stigao u Srbiju, a već danas ga očekuju konjičke trke kojima će prisustvovati i koje organizuje… »
Uzbudljivo u Somboru, ništa od pobede za Jokićevog ''Brenno Lemara''

Uzbudljivo u Somboru, ništa od pobede za Jokićevog ''Brenno Lemara''

Sportske.net 18.06.2023
Odavno jedan trkački dan na bilo kom hipodromu u našoj zemlji nije izazvao takvo interesovanje kao što je to bio slučaj danas. Naravno, osim draži konjičkih trka, brojnu publiku na somborskom hipodromu privukao je i dolazak najboljeg košarkaša… »
Samo momenat bio je dovoljan da shvatimo zašto je Jokiću Sombor sve

Samo momenat bio je dovoljan da shvatimo zašto je Jokiću Sombor sve

Nova 18.06.2023
Malo je bilo potrebno da shvatim zbog čega dvostruki MVP lige voli ovo. Baš kao što sam i zamišljao, tako su i izgledale konjičke trke koje sam prvi put imao priliku da pogledam i to baš u mestu gde je rođen najbolji srpski košarkaš Nikola… »
Garnet: Jokić najskromniji košarkaš kojeg sam ikada video, on je jedinstven

Garnet: Jokić najskromniji košarkaš kojeg sam ikada video, on je jedinstven

Politika 18.06.2023
NjUJORK – Nekadašnji američki košarkaš Kevin Garnet izjavio je da je oduševljen skromnošću igrača Denvera Nikole Jokića. Jokić je osvojio titulu sa ekipom Denvera u NBA ligi. Denver je u finalnoj seriji trijumfovao protiv Majamija 4:1. Jokić… »
Branislav Mukić pobedio u trci “Pehar grada Sombora”, grlo Nikole Jokića na drugom mestu

Branislav Mukić pobedio u trci “Pehar grada Sombora”, grlo Nikole Jokića na drugom mestu

Sportski žurnal 18.06.2023
Na hipodromu u Somboru bio je prisutan i Jokić, centar Denver Nagetsa. Vozač Branislav Mukić i grlo "Bondo Džet" pobednici su današnje 22. kasačke trke za "Pehar grada Sombora", dok je drugo mesto zauzeo vozač Vladimir Pribić iz konjičkog kluba… »
"Svaka čast onome ko je ovo smislio!" Sada svi hoće kačket Nikole Jokića, poznata Amerikanka se oglasila: Bravo za ovo!

"Svaka čast onome ko je ovo smislio!" Sada svi hoće kačket Nikole Jokića, poznata Amerikanka se oglasila: Bravo za ovo!

Mondo 18.06.2023
Nikola Jokić stavio je kapu koja će sigurno veoma brzo postati hit među navijačima i ljubiteljima košarke. Nikola Jokić stavio je kapu koja će sigurno veoma brzo postati hit među navijačima i ljubiteljima košarke. Nikola Jokić došao je u… »
Jokić se pojavio na kasačkim trkama u Somboru, dočekan aplauzima i ovacijama

Jokić se pojavio na kasačkim trkama u Somboru, dočekan aplauzima i ovacijama

Sportski žurnal 18.06.2023
Nikola je nešto posle 15:30 sam došao na hipodrom da isprati jednu od trka koja je bila na programu, a u kojoj je učestvovao jedan od njegovih konja. Jokića su prisutni pozdravili aplauzima i ovacijama, uzvikujući: "MVP, MVP, MVP!" Najbolji… »
VIDEO Ognjena i Natalija ukrale šou, svi su gledali u Jokićevu porodicu

VIDEO Ognjena i Natalija ukrale šou, svi su gledali u Jokićevu porodicu

Nova 18.06.2023
Porodica nije mogla da propusti ovo. Nakon što je srpski košarkaš stigao na mesto gde mu je najlepše, hipodrom u Somboru, to je učinila i njegova familija. Jokić je pogledao prvu trku predstavnika “Dream Catcher-a”, da bi odmah nakon toga i… »
FOTO/VIDEO Jokić stigao tamo gde mu je najlepše: Nastala ludnica, navijači skandirali “MVP, MVP”

FOTO/VIDEO Jokić stigao tamo gde mu je najlepše: Nastala ludnica, navijači skandirali “MVP, MVP”

Nova 18.06.2023
Nije mogao da propusti ovo najbolji srpski košarkaš. Dugo je čekao ovaj momenat Nikola Jokić, nakon što je postao šampion NBA lige. Odmah nakon pete utakmice, centar Denvera je obavestio sve da će biti na 22. izdanju trke za pehar grada Sombora… »
Jokić u svom Somboru na trci konja: Dobro došao kući, MVP!

Jokić u svom Somboru na trci konja: Dobro došao kući, MVP!

Sport klub 18.06.2023
Nikola Jokić, jedan od najboljih srpskih i svetskih košarkaša i novi NBA šampion, stigao je u rodni Sombor gde je prisustvovao trci konja. Prva zvezda Denver Nagetsa i MVP finalne serije protiv Majamija, najpre je u najvećem gradu Kolorada… »
Garnet oduševljen Jokićevom skromnošću

Garnet oduševljen Jokićevom skromnošću

Sportski žurnal 18.06.2023
- Nikada nisam video da se pravi šampionska fotografija, a da je najbolji igrač u trećem redu na slici. Pogledajte dobro tu sliku - ima proslavljeni krilni centar oko za detalj. Nekadašnji američki krilni centar Kevin Garnet izjavio je da je… »
Legenda hvali Jokića: Najskromniji kojeg sam ikada video

Legenda hvali Jokića: Najskromniji kojeg sam ikada video

Novi magazin 18.06.2023
Legendarni Kevin Garnet u prošlosti je često hvalio Nikolu Jokića zbog igre, a sada je pohvalio i ponašanje srpskog košarkaša posle titule sa Denver Nagetsima. Nagetsi su postali šampioni prvi put u istoriji, imali su skor 16-4 u plejofu, a… »
Legenda hvali Jokića: Najskromniji kojeg sam ikada video

Legenda hvali Jokića: Najskromniji kojeg sam ikada video

Sport klub 18.06.2023
Legendarni Kevin Garnet u prošlosti je često hvalio Nikolu Jokića zbog igre, a sada je pohvalio i ponašanje srpskog košarkaša posle titule sa Denver Nagetsima. Nagetsi su postali šampioni prvi put u istoriji, imali su skor 16-4 u plejofu, a… »
Legendarni NBA as oduševljen - "Jokić je mamo***ač!" Bio je šampion i igrao protiv Nikole, takvog nikad nije video!

Legendarni NBA as oduševljen - "Jokić je mamo***ač!" Bio je šampion i igrao protiv Nikole, takvog nikad nije video!

Mondo 18.06.2023
Izuzetne reči Kevina Garneta o Nikoli Jokiću, najboljem igraču na svetu. Izuzetne reči Kevina Garneta o Nikoli Jokiću, najboljem igraču na svetu. Nikola Jokić je nakon dve titule namenjene najboljem igraču ligaškog dela NBA lige podigao lestvicu… »
Janise, da li se SAD stidiš zbog prozivanja Jokića? Isplivao snimak - ovako je Grk "peckao" i spominjao debljinu

Janise, da li se SAD stidiš zbog prozivanja Jokića? Isplivao snimak - ovako je Grk "peckao" i spominjao debljinu

Mondo 18.06.2023
Janis Adetokumbo je jednom prilikom prozivao NIkolu Jokića, a navijači su se sada setili tog snimka. Janis Adetokumbo je jednom prilikom prozivao NIkolu Jokića, a navijači su se sada setili tog snimka. Nikola Jokić pokazao je svima zašto je najbolji… »

Vesti dana »