Povezane vesti

Azar: Odmarao sam se dve-tri godine, mogu još da igram na visokom nivou

Azar: Odmarao sam se dve-tri godine, mogu još da igram na visokom nivou

Politika 18.06.2023
BRISEL – Bivši fudbaler Reala i belgijske reprezentacije Eden Azar izjavio je da još ne zna gde će da nastavi igračku karijeru, prenosi belgijski RTL. Azar je nedavno raskinuo ugovor sa Realom. On je sa tribina sinoć bodrio reprezentaciju Belgije… »
Azar: "Čitam besmislice o sebi, još imam energije"

Azar: "Čitam besmislice o sebi, još imam energije"

Sportske.net 18.06.2023
Eden Azar je nedavno raskinuo ugovor sa Real Madridom, a meč Austrije i Belgije u Briselu gledao je sa tribina. Na tribinama se video transparent "Hvala, Edene", pošto se nekad najbolji igrač Premijer lige oprostio od reprezentacije posle Mundijala u… »
Azar: Odmarao sam se dve-tri godine, mogu još da igram na visokom nivou

Azar: Odmarao sam se dve-tri godine, mogu još da igram na visokom nivou

Sportski žurnal 18.06.2023
Azar je nedavno raskinuo ugovor sa Realom. Bivši fudbaler Reala i belgijske reprezentacije Eden Azar izjavio je da još ne zna gde će da nastavi igračku karijeru, prenosi belgijski RTL. Azar je nedavno raskinuo ugovor sa Realom. On je sa tribina sinoć… »
Azar surovo iskren: Odmarao sam dve-tri godine, spreman sam da i dalje igram fudbal

Azar surovo iskren: Odmarao sam dve-tri godine, spreman sam da i dalje igram fudbal

Večernje novosti 18.06.2023
BIVŠI fudbaler Reala i belgijske reprezentacije, Eden Azar, izjavio je da još ne zna gde će da nastavi igračku karijeru, prenosi belgijski "RTL". FOTO: EPA Ovaj 32-godišnjak je nedavno raskinuo ugovor sa Madriđanima. On je sa tribina sinoć bodrio… »

Vesti dana »