Povezane vesti
Feler: Flik ostaje selektor Nemačke
Sport klub 18.06.2023
Sportski direktor Fudbalskog saveza Nemačke Rudi Feler rekao je da će Hansi Flik ostati selektor reprezentacije, uprkos nedavnim lošim rezultatima državnog tima. Nemačka je u petak izgubila 0:1 od Poljske u prijateljskoj utakmici i to je bila treća… »
Klupa se "drmala", ali Flik ostaje selektor!
Sportske.net 18.06.2023
Sportski direktor Fudbalskog saveza Nemačke Rudi Feler rekao je danas da će Hansi Flik ostati selektor reprezentacije, uprkos nedavnim lošim rezultatima državnog tima. Nemačka je u petak izgubila 0:1 od Poljske u prijateljskoj utakmici i to je bila treća… »
Vesti dana »

Hitno upozorenje RHMZ! Do ovog datuma će biti nesnosne vrućine, ovi delovi Srbije pod najvećim udarom Sunca!
Alo pre 18 minutajoš 25 povezanih

Osam eksplozija u ruskoj regiji, obustavljeni letovi. Preokret u Vašingtonu oko pregovora s Putinom: Kako će na ovo odgovoriti Zelenski?
Nova pre 38 minutajoš 24 povezane

Mediji: Bela kuća razmatra mogućnost pozivanja Zelenskog na Aljasku
Vesti online pre 1 satjoš 15 povezanih

"S pola snage, a bolje nego u NBA": Pogledajte šou-tajm Nikole Jokića u dresu Srbije
Mondo pre 2 satajoš 9 povezanih

Stanje na putevima: Pojačan intenzitet saobraćaja na putevima u Srbiji
Glas Zaječara pre 48 minutajoš 7 povezanih