Povezane vesti

"Prolazim kroz težak period": Anđela ne krije da joj nije lako posle rakida - zanimaju je samo dve stvari, spomenula i…

"Prolazim kroz težak period": Anđela ne krije da joj nije lako posle rakida - zanimaju je samo dve stvari, spomenula i…

Blic 19.06.2023
Nekadašnji učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, koji su diskvalifikovani iz šeste sezone zbog nasilja, stavili su tačku na svoju ljubav. - Dobijam mnogo poruka vezano za raskid i da li je istina. Istina je da smo… »
Kad presečem to je kraj! Anđela otkrila zbog koga je ostavila Zvezdana! Slavnić reagovao: Ja sam rezervni, levo smetalo!

Kad presečem to je kraj! Anđela otkrila zbog koga je ostavila Zvezdana! Slavnić reagovao: Ja sam rezervni, levo smetalo!

Mondo 19.06.2023
Bivši učesnici Zadruge, Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić oglasili su nakon što je kao bomba odjeknula vest da su stavili tačku na svoju vezu. Bivši učesnici Zadruge, Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić oglasili su nakon što je kao bomba… »
"Izabrala sam porodicu, kad odlučim nešto: - to je kraj" Anđela Đuričić prvi put o raskidu sa Zvezdanom Slavnićem i…

"Izabrala sam porodicu, kad odlučim nešto: - to je kraj" Anđela Đuričić prvi put o raskidu sa Zvezdanom Slavnićem i…

Blic 19.06.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, koji su diskvalifikovani iz šeste sezone zbog nasilja stavili su tačku na svoju ljubav. Anđela je sada za domaće medije prvi put progovorila o raskidu sa Slavnićem i… »
Zvezdan i Maja dogovorili after: Starleta rešila da ispuni obećanje: "Zveki će biti moj", otkriveno zbog čega je šutnula…

Zvezdan i Maja dogovorili after: Starleta rešila da ispuni obećanje: "Zveki će biti moj", otkriveno zbog čega je šutnula…

Blic 19.06.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić stavili su tačku na svoju ljubav, a u istom danu je odjeknula vest da su raskinuli Maja Marinković i Bilal Brajlović. Starleta je na svom Instagram profilu objavila… »
"Ne znam kako je nije sramota?! Ja bih se pokrila ušima": Evo šta se dešava sa Anđelom nakon raskida sa Zvezdanom, meštani…

"Ne znam kako je nije sramota?! Ja bih se pokrila ušima": Evo šta se dešava sa Anđelom nakon raskida sa Zvezdanom, meštani…

Blic 19.06.2023
Kontroverzna bivša rijaliti učesnica Anđela Đuričić svojim ponašanjem pred kamerama šokirala je domaću javnost, a zbog nasilničkog ponašanja je i diskvalifikovana. Roditelji su, kako su mesecima prenosili mediji, bili toliko razočarani u… »
Raskinuli Zvezdan i Anđela: Obavestila Slavnića iz Crne Gore da je dobio šut kartu: Ostao bez žene, devojke i para

Raskinuli Zvezdan i Anđela: Obavestila Slavnića iz Crne Gore da je dobio šut kartu: Ostao bez žene, devojke i para

Blic 19.06.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, koji su diskvalifikovani iz šeste sezone zbog nasilja stavili su tačku na svoju ljubav. Naime, kako prenose domaći mediji Anđela je večeras obavestila Zvezdana iz Crne Gore… »
Anđela Đuričić raskinula je sa Zvezdanom Slavnićem!

Anđela Đuričić raskinula je sa Zvezdanom Slavnićem!

Svet plus 19.06.2023
Anđela Đuričić raskinula je navodno sa Zvezdanom Slavnićem i otišla u Crnu Goru ali to nije sve... On je ostao i bez angažmana na televiziji Hype. Diskvalifikovana zadrugarka je juče otišla u svoju rodnu Crnu Goru, a već uveče je raskinula sa… »
Šok! Anđela ostavila zvezdana?! Slavnić ostao bez žene i devojke, pa dobio i otkaz - "Iz Crne Gore mu dala šut kartu!"

Šok! Anđela ostavila zvezdana?! Slavnić ostao bez žene i devojke, pa dobio i otkaz - "Iz Crne Gore mu dala šut kartu!"

Mondo 19.06.2023
Domaći mediji prenose da su Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić navodno raskinuli. Domaći mediji prenose da su Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić navodno raskinuli. Nakon diskvaliikacije iz Zadruge Zvezdan Slavnić i Anđela Đuričić otpočeli u… »
Raskinuli maja Marinković i Bilal: Starleta u krevetu sa drugim muškarcem: "Izvini Biki"

Raskinuli maja Marinković i Bilal: Starleta u krevetu sa drugim muškarcem: "Izvini Biki"

Blic 19.06.2023
Maja Marinković i Bilal Brajlović otpočeli su vezu po izlasku iz rijalitija "Zadruga 6", međutim, čini se da je već pukla tikva. Ono što je mnoge iznenadilo, jeste da su i po okončanju finala, čak planirali i zajednički život u Sarajevu i da je… »
Zvezdan Slavnić dobio otkaz: Ostao bez posla jer ga je Anđela šutnula - zbog raskida ostao bez dinara

Zvezdan Slavnić dobio otkaz: Ostao bez posla jer ga je Anđela šutnula - zbog raskida ostao bez dinara

Blic 19.06.2023
Kao bomba sinoć je odjeknula best da su bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić stavili tačku na svoju vezu. Naime, kako su preneli domaći mediji Anđela je iz Crne Gore obavestila Zvezdana da je dobio šut kartu, a… »
Evo ko zvezdanu pravi društvo dok je Anđela u crnoj gori: Snašao se kako da ubije vreme! Zajedno se uključili na mreže…

Evo ko zvezdanu pravi društvo dok je Anđela u crnoj gori: Snašao se kako da ubije vreme! Zajedno se uključili na mreže…

Blic 18.06.2023
Rijaliti učesnica Anđela Đuričić otputovala je u Crnu Goru, u rodne Đenoviće, gde će neko vreme provesti sa članovima porodice. Na aerodrom ju je ispratio dečko Zvezdan Slavnić, a mnogi su pomislili da će i on poći sa njom, jer je nedavno… »

Vesti dana »