Povezane vesti

„Mislim da je to poruka za mene, nije me uplašilo“: Grubački nakon bušenja guma

„Mislim da je to poruka za mene, nije me uplašilo“: Grubački nakon bušenja guma

N1 Info 19.06.2023
Građanski aktivista i osnivač pokreta "Novi optimizam" Branislav Guta Grubački , nakon što su mu isečene prednje gume na automobilu u noći između subote i nedelje, kaže za N1 da misli da je to za njega "nekakva poruka", ali da ga nije pokolebalo… »
Isečene gume na automobilu Branislava Gute Grubačkog, novi protest građana u subotu

Isečene gume na automobilu Branislava Gute Grubačkog, novi protest građana u subotu

Zrenjaninski 19.06.2023
Organizatori protesta „Zrenjanin protiv nasilja“ saopštili su da je u noći između subote i nedelje nepoznati počinilac isekao gume na automobilu čiji je vlasnik Branislav Grubački Guta, poznati građanski aktivista i osnivač Pokreta „Novi… »
Zrenjanin protiv nasilja: Grubačkom isečene gume na automobilu

Zrenjanin protiv nasilja: Grubačkom isečene gume na automobilu

Radio sto plus 19.06.2023
“Zahtevamo od zrenjaninske policije da u najkraćem mogućem roku pronađe počinioca. Pitamo da li je ovo upozorenje Grubačkom, ali i drugim građanima, koji već nedeljama protestuju protiv nasilja u društvu”, navodi se u saopštenju. Iz “Novog… »
Isečene gume na automobilu Branislava Grubačkog-Gute

Isečene gume na automobilu Branislava Grubačkog-Gute

In medija 19.06.2023
U noći između subote i nedelje nepoznati počinilac isekao je gume na automobilu čiji je vlasnik Branislav Grubački-Guta, poznati građanski aktivista i osnivač pokreta „Novi optimizam“, koji je deo organizacije protesta u Zrenjaninu. Kako je… »

Vesti dana »