Povezane vesti

"Izvinjavam se svakom glumcu": Vladimir Đukanović: "Pojedini poslanici vlasti su neprimereno govorili o njima, nije bila…

"Izvinjavam se svakom glumcu": Vladimir Đukanović: "Pojedini poslanici vlasti su neprimereno govorili o njima, nije bila…

Blic 19.06.2023
"Želim da kao narodni poslanik vlasti izrazim izvinjenje svakom glumcu, kojem su moje kolege uputile neku neprimerenu reč", poručio je u autorskom tekstu u „Politici“ poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, uz ocenu da će se… »
Vladimir Đukanović se izvinio glumcima: Nije bila namera da se vodi kampanja

Vladimir Đukanović se izvinio glumcima: Nije bila namera da se vodi kampanja

Insajder 19.06.2023
Želim da kao narodni poslanik vlasti izrazim izvinjenje svakom glumcu, kojem su moje kolege uputile neku neprimerenu reč, poručio je u autorskom tekstu u Politici poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, uz ocenu da će se politički… »
Svako da malo uvuče svoje rogove, da se pruži ruka

Svako da malo uvuče svoje rogove, da se pruži ruka

Politika 19.06.2023
Najvećem delu glumaca skidam kapu na neverovatnom jedinstvu koje su manifestovali čim su se osetili ugroženim zbog određenih žaoka koje su došle sa strane pojedinih poslanika vlasti. Poštujem to, bez obzira što se sa njihovim političkim pogledima… »
Vladimir Đukanović: Izvinjavam se svakom glumcu, nije bila namera da se vodi kampanja

Vladimir Đukanović: Izvinjavam se svakom glumcu, nije bila namera da se vodi kampanja

Danas 19.06.2023
Želim da kao narodni poslanik vlasti izrazim izvinjenje svakom glumcu, kojem su moje kolege uputile neku neprimerenu reč, poručio je u autorskom tekstu u „Politici“ poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, uz ocenu da će se politčki… »
Đukanović: Izvinjavam se svakom glumcu, namera nije bila da se vodi kampanja

Đukanović: Izvinjavam se svakom glumcu, namera nije bila da se vodi kampanja

Radio 021 19.06.2023
Poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović se u autorskom tekstu u "Politici" izvinio svim glumcima kojima su "njegove kolege iz stranke uputile neprimerene reči". Đukanović je naglasio da će se politički pogledi razlikuju, "ali da… »
Vladimir Đukanović se izvinio glumcima: Nije bila namera da se vodi kampanja

Vladimir Đukanović se izvinio glumcima: Nije bila namera da se vodi kampanja

N1 Info 19.06.2023
"Želim da kao narodni poslanik vlasti izrazim izvinjenje svakom glumcu kojem su moje kolege uputile neku neprimerenu reč", poručio je u autorskom tekstu u "Politici" poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, uz ocenu da će se politčki… »
Vladimir Đukanović se izvinio glumcima: „Da svako pomalo uvuče svoje rogove i da se pruži ruka“

Vladimir Đukanović se izvinio glumcima: „Da svako pomalo uvuče svoje rogove i da se pruži ruka“

Nova 19.06.2023
"Želim da kao narodni poslanik vlasti izrazim izvinjenje svakom glumcu kojem su moje kolege uputile neku neprimerenu reč", poručio je u autorskom tekstu u "Politici" poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović, uz ocenu da će se politIčki… »
Đukanović (SNS): Vlast i glumci da pomalo uvuku svoje rogove, da se pruži ruka i razgovara

Đukanović (SNS): Vlast i glumci da pomalo uvuku svoje rogove, da se pruži ruka i razgovara

Beta 19.06.2023
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Đukanović izjavio je da  "vlast i glumci, koliko god da se ne slažu, moraju da razgovaraju". "To je u sveopštem nacionalnom interesu, jer ti glumci će sutra igrati u nekim filmovima koji se… »

Vesti dana »