Povezane vesti

Težak porodični sukob oko atraktivne kuće trese Makarsku: Maltretiraju me jer živim u Beogradu, žaliću se Pupovcu!

Težak porodični sukob oko atraktivne kuće trese Makarsku: Maltretiraju me jer živim u Beogradu, žaliću se Pupovcu!

Nova 19.06.2023
Vanja Bunčić Filipović već godinama vodi pravni spor sa bratom Ivom Filipovićem oko roditeljske kuće u Makarskoj. Ona za Slobodnu Dalmaciju ističe da joj brat ne dozvoljava ulaz u kuću, iako je ona suvlasnik, kao i da je od njega čula brojne… »
Spor oko kuće trese Makarsku: „Maltretiraju me jer živim u Beogradu“

Spor oko kuće trese Makarsku: „Maltretiraju me jer živim u Beogradu“

N1 Info 19.06.2023
Gadno je kad se najrođeniji spore oko nasledstva, kad pljušte uvrede i teške reči, a vri zla krv. I kad se nešto što je naoko jednostavno rešiti vuče po sudskim fiokama godinama. A punih sedam trebalo je da se u jednom ostavinskom postupku utvrdi… »
Težak porodični sukob oko atraktivne kuće trese Makarsku: "Maltretiraju me jer živim u Beogradu"

Težak porodični sukob oko atraktivne kuće trese Makarsku: "Maltretiraju me jer živim u Beogradu"

Telegraf 19.06.2023
Vanja Bunčić Filipović tvrdi da joj se sve što proživljava ne bi dogodilo da ne živi u Srbiji. Punih sedam trebalo je da se u jednom ostavinskom postupku utvrdi komu pripada kuća u Makarskoj, ali ni nakon toga nema mira. Stvar je dospela do medija… »

Vesti dana »