Povezane vesti

"Moj brat je kriv zato što je Srbin i ne želi da ode sa Kosova" Oglasila se sestra uhapšenog Dalibora Spasića: Dete doziva…

"Moj brat je kriv zato što je Srbin i ne želi da ode sa Kosova" Oglasila se sestra uhapšenog Dalibora Spasića: Dete doziva…

Blic 19.06.2023
Danka Spasić, sestra uhapšnog zdravstvenog radnika Dalibora Spasića, poručila je tokom protestu Srba u Leposaviću da je jedina krivica njenog brata to što je Srbin, što ne želi da ode sa Kosova i što želi da njegovo dete odrasta na Kosovu. "Pre… »
"Ko će mojoj bratanici da objasni gde joj je tata, ovo je mnogo teško": Bolne reči sestre uhapšenog Dalibora

"Ko će mojoj bratanici da objasni gde joj je tata, ovo je mnogo teško": Bolne reči sestre uhapšenog Dalibora

Telegraf 19.06.2023
Ona je podsetila da je kosovska policija na Jarinju, pre dva dana, uhapsila njenog brata Dalibora. uhapšnog zdravstvenog radnika Dalibora Spasića, Danka Spasić, poručila je tokom protesta Srba u Leposaviću da je jedina krivica njenog brata to što je… »
Danka Spasić: Moj brat je uhapšen samo zato što je Srbin

Danka Spasić: Moj brat je uhapšen samo zato što je Srbin

RTV 19.06.2023
LEPOSAVIĆ - Sestra uhapšnog Dalibora Spasića, Danka izjavila je danas da je njen brat kriv samo zato što je Srbin i što želi da ostane na KiM. Ona je na protestu u Leposaviću rekla da danas, 6,5 vekova nakon Kosovskog boja i dalje traje "bitka na… »

Vesti dana »