Povezane vesti

Frka u reprezentaciji - Kurtoa: Biti ili ne kapiten nije hit, nije ni slučajna odluka

Frka u reprezentaciji - Kurtoa: Biti ili ne kapiten nije hit, nije ni slučajna odluka

Sportski žurnal 20.06.2023
Kurtoa je posle utakmice sa Austrijom (1:1) odlučio da napusti nacionalni tim, a belgijski mediji tvrde da je golman Reala ljut na selektora Domenika Tedeska. Golman Reala Tibo Kurtoa izjavio je da je zbog povrede kolena napustio trening kamp… »
Kurtoa razočaran izjavama selektora Belgije

Kurtoa razočaran izjavama selektora Belgije

Sportske.net 20.06.2023
Belgijski golman Tibo Kurtoa rekao je da je duboko razočaran jer je selektor te fudbalske reprezentacije Domeniko Tedesko izneo u javnost razgovore koji se vode u ekipi. Tedesko je u ponedeljak optužio Kurtou da je ostavio saigrače na cedilu i da… »
Kurtoa: Zbog povrede sam napustio reprezentaciju

Kurtoa: Zbog povrede sam napustio reprezentaciju

Sport klub 20.06.2023
Golman Reala Tibo Kurtoa izjavio da je zbog povrede kolena napustio trening kamp reprezentacije Belgije a ne zbog sukoba sa selektorom iako se nije složio sa nekim njegovim postupcima, prenose lokalni mediji. Kurtoa je posle utakmice sa Austrijom (1:1)… »
Kurtoa napustio reprezentaciju Belgije

Kurtoa napustio reprezentaciju Belgije

Danas 20.06.2023
Belgijski golman Tibo Kurtoa napustio je treninge fudbalske reprezentacije uoči kvalifikacione utakmice za Evropsko prvenstvo 2024. godine protiv Estonije, a tamošnji mediji preneli su da je ljut jer nije bio kapiten u prethodnom meču. Kurtoa, koji je… »
Selektor Belgije Tedesko šokiran odlukom Kurtoe da napusti kamp remprezentacije

Selektor Belgije Tedesko šokiran odlukom Kurtoe da napusti kamp remprezentacije

Danas 19.06.2023
Selektor belgijske fudbalske reprezentacije Domeniko Tedesko izjavio je danas da je „šokiran“ odlukom golmana Tiba Kurtoe da napusti kamp reprezentacije. „Još uvek sam šokiran zbog toga. Rekao sam (igračima) da je Tibo napustio grupu jer je bio… »

Vesti dana »