Povezane vesti

Počela izgradnja devijacije na mestu urušenog mosta u Adranima kod Kraljeva

Počela izgradnja devijacije na mestu urušenog mosta u Adranima kod Kraljeva

Novi magazin 20.06.2023
Radnici preduzeća "Novi Pazar put" počeli su izgradnju devijacije na urušenom mostu na Ibarskoj magistrali u selu Adrani kod Kraljeva. „Povezaćemo obale kako bi se što pre uspostavio saobraćaj na magistrali. Radimo danonoćno, a paralelno se… »
Počela izgradnja devijacije na mestu urušenog mosta u Adranima, na Ibarskoj magistrali

Počela izgradnja devijacije na mestu urušenog mosta u Adranima, na Ibarskoj magistrali

RTS 20.06.2023
Radnici preduzeća “Novi Pazar put” počeli su izgradnju devijacije na urušenom mostu na Ibarskoj magistrali u selu Adrani kod Kraljeva. Teren je raščišćen juče, a danas u kority reke i radnici i mehanizacija postavljaju cevi preko kojih će u… »
Počela izgradnja privremenog puta u Adranima: Uskoro će biti uspostavljen saobraćaj na Ibarskoj magistrali (foto)

Počela izgradnja privremenog puta u Adranima: Uskoro će biti uspostavljen saobraćaj na Ibarskoj magistrali (foto)

Blic 20.06.2023
Na deonici puta Mrčajevci - Kraljevo, kod mesta Adrani tokom bujičnih poplava srušio se most, a radovi na na izradi privremene devijacije oko urušenog mosta na Ibarskoj magistrali počeli su juče. - Tako sam obećao kada sam u subotu posetio mesto na… »
Počela izgradnja privremene devijacije u Adranima: Omogućiće da se preko nje odvija saobraćaj na Ibarskoj

Počela izgradnja privremene devijacije u Adranima: Omogućiće da se preko nje odvija saobraćaj na Ibarskoj

Telegraf 20.06.2023
Tako sam obećao kada sam u subotu posetio mesto na kome se urušio most koji je izgrađen 1964. godine - rekao je ministar Vesić. Juče su počeli radovi na izradi privremene devijacije oko urušenog mosta na Ibarskoj magistrali kod Adrana, izjavio je… »

Vesti dana »