Povezane vesti

"Čekam je da dođe po stvari": Zvezdan otkriva detalje raskida, a evo da li će posetiti Anđelu u Crnoj Gori

"Čekam je da dođe po stvari": Zvezdan otkriva detalje raskida, a evo da li će posetiti Anđelu u Crnoj Gori

Blic 20.06.2023
Rijaliti učesnik Zvezdan Slavnić i njegova partnerka iz rijalitija Anđela Đuričić stavili su tačku na svoj odnos, bar za sada. Slavnić je sada otkrio detalje njihovog odnosa nakon raskida. - Ona i ja se nismo čuli, nisam je zvao jer hoću da… »
"Jedno ti nikada neće oprostiti": Novo oglašavanje Anđele Đuričić nakon raskida sa Zvezdanom, bivša zadrugarka iz Crne…

"Jedno ti nikada neće oprostiti": Novo oglašavanje Anđele Đuričić nakon raskida sa Zvezdanom, bivša zadrugarka iz Crne…

Blic 20.06.2023
Nekadašnji učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, koji su diskvalifikovani iz šeste sezone zbog nasilja, pre nekoliko dana su stavili tačku na svoju ljubav. Ona se vratila u Crnu Goru kod svojih roditelja, a sada se… »
(Video) "ne znam da li je definitivno kraj": Zvezdan Slavnić prvi put pred kamerama o raskidu sa Anđelom Đuričić: "Doći…

(Video) "ne znam da li je definitivno kraj": Zvezdan Slavnić prvi put pred kamerama o raskidu sa Anđelom Đuričić: "Doći…

Blic 20.06.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, stavili su tačku na svoju vezu, a Anđela se odmah vratila za Crnu Goru kod svojih roditelja. Anđela se oglasila povodom raskida, a sada je Zvezdan za "Blic" prvi put… »
"Kod nas se više neće vraćati": Moka Slavnić žestoko posle raskida Anđele i Zvezdana:"Nema šta da mi bude žao"

"Kod nas se više neće vraćati": Moka Slavnić žestoko posle raskida Anđele i Zvezdana:"Nema šta da mi bude žao"

Blic 20.06.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, koji su diskvalifikovani iz šeste sezone zbog nasilja, stavili su tačku na svoju ljubav. Anđela Đuričić otišla je u rodnu Crnu Goru kod roditelja, dok je Zvezdan ostao u… »
Moka Slavnić o raskidu Zvezdana i Anđele! Kod nas se vraćati neće!

Moka Slavnić o raskidu Zvezdana i Anđele! Kod nas se vraćati neće!

Svet plus 20.06.2023
Moka Slavnić se oglasio o raskidu svog sina Zvezdana i Anđele Đuričić! Istina je da su raskinuli, ali to je njihova stvar. Kod nas se vraćati neće! Svi smo videli koliko je Moka bio za to da njegov sin i Anđela budu zajedno, hvalio je snajku na… »
Otkriveno zbog čega je Anđela šutnula zvezdana: Ovo je kap koja je prelila čašu, preko jednog nije mogla da mu pređe

Otkriveno zbog čega je Anđela šutnula zvezdana: Ovo je kap koja je prelila čašu, preko jednog nije mogla da mu pređe

Blic 20.06.2023
Bivši učesnici rijalitija "Zadruga", Anđela Đuričić i Zvezdan Slavnić, koji su diskvalifikovani iz šeste sezone zbog nasilja, stavili su tačku na svoju ljubav. Anđela se vratila u rodnu Crnu Goru kod svojih roditelja, Zvezdan je ostao u… »
"Aleks je zbog mene došla do prvog mesta u zadruzi": Anđela o pobednici šeste sezone i radu po kući u Đenovićima posle…

"Aleks je zbog mene došla do prvog mesta u zadruzi": Anđela o pobednici šeste sezone i radu po kući u Đenovićima posle…

Blic 19.06.2023
Rijaliti učesnica Anđela Đuričić juče je raskinula vezu sa bivšim robijašem Zvezdanom Slavnićem, a, kako tvrdi, otpočela je "novi život". Uveliko pomaže porodici oko kuće u rodnoj Crnoj Gori, preciznije u selu Đenovići, a ističe da iz… »

Vesti dana »