Povezane vesti
Četvorica vozila pod dejstvom alkohola, jedan pod uticajem psihoaktivnih supstanci
Jug press 20.06.2023
LESKOVAC-VLASOTINCE-LEBANE Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu zadržali su četvoricu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola, jednog pod dejstvom psihoaktivnih supstanci i jednog koji je odbio da se podvrgne alkotestu… »
Smederevo: Vozili sa 3 i 4 promila alkohola
Sandžak haber 20.06.2023
Foto:MUP SMEDEREVO – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu, u sklopu međunarodne akcije “Roadpol” usmerene na pojačanu kontrolu vožnje pod dejstvom alkohola i psihoaktivnih supstanci, otkrili su i sankcionisali 82 vozača pod… »
Pijani, drogirani i bahati: Sedmorica vozača isključena iz saobraćaja na teritoriji Novog Pazara, Tutina i Sjenice
RINA 20.06.2023
Pijani, drogirani i bahati: Sedmorica vozača isključena iz saobraćaja na teritoriji Novog Pazara, Tutina i Sjenice Novi Pazar - Tokom vikenda pripadnici ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Pazaru iz saobraćaja su isključili sedmoricu vozača… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi: "Vlast iskoristila poslednjeg keca u rukavu, mi imamo još tri špila"
NIN pre 1 satjoš 28 povezanih

„Veliki izazov za populistu Vučića“: Kako svetski mediji izveštavaju o protestu u Beogradu?
Danas pre 2 satajoš 12 povezanih

MUP: Na fotografiji je "anti-dron puška, koja je u upotrebi u cilju bezbednosne zaštite predsednika"
Radio 021 pre 1 satjoš 68 povezanih