Povezane vesti

Džerard: Dobio sam ponudu, ali neću u Saudijsku Arabiju

Džerard: Dobio sam ponudu, ali neću u Saudijsku Arabiju

Sport klub 20.06.2023
Legenda Liverpula i bivši menadžer Rendžersa i Aston Vile Stiven Džerard odlučio je da ne prihvati ponudu iz Saudijske Arabije. U danima kad se dele stotine miliona i svi trče u Saudijsku Arabiju, Stiven Džerard je odlučio suprotno. Legenda Redsa… »
Silva i Son dobili ponude da nastave karijeru u Saudijskoj Arabiji

Silva i Son dobili ponude da nastave karijeru u Saudijskoj Arabiji

Sportski žurnal 20.06.2023
Obojica imaju ugovore do 2025. godine, Južnokorejcu nude 30 miliona po sezoni. Fudbaler Mančester sitija i portugalski reprezentativac Bernardo Silva dobio je bogatu ponudu da nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji, tvrdi britanski Atletik. Silva (28) je… »
Džerard ne želi da nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji

Džerard ne želi da nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji

Sportski žurnal 20.06.2023
Džerard je od 2018. do 2021. bio menadžer Rendžersa, a potom je 11 meseci bio na klupi Aston Vile. Engleski fudbalski trener Stiven Džerard izjavio je danas da neće preuzeti klub iz Saudijske Arabije. - Pozvan sam da razmotrim potencijalnu ponudu… »
Džerard neće prihvatiti ponudu za trenerski posao u Saudijskoj Arabiji

Džerard neće prihvatiti ponudu za trenerski posao u Saudijskoj Arabiji

Novi magazin 20.06.2023
Britanski fudbalski trener Stiven Džerard rekao je da neće preuzeti klub iz Saudijske Arabije. Bivši trener Rendžersa je bez posla, otkako je u oktobru dobio otkaz u Aston Vili. Nekadašnji kapiten Liverpula i Engleske viđen je početkom meseca u… »

Vesti dana »