Povezane vesti

Estonija odobrila istopolne brakove

Estonija odobrila istopolne brakove

Novi magazin 20.06.2023
Parlament Estonije je danas odobrio zakon o legalizaciji istopolnih brakova koji stupa na snagu iduće godine, čime je Estonija postala prva država na Baltiku koja je to učinila. Predlog zakona je 55 glasova u parlamentu koji ima 101 poslanika dobio od… »
Estonija prva na Baltiku legalizovala istopolne brakove

Estonija prva na Baltiku legalizovala istopolne brakove

N1 Info 20.06.2023
Parlament Estonije je odobrio zakon o legalizaciji istopolnih brakova koji stupa na snagu iduće godine, čime je Estonija postala prva država na Baltiku koja je to učinila. Predlog zakona je 55 glasova u parlamentu koji ima 101 poslanika dobio od… »
Estonija odobrila istopolne brakove

Estonija odobrila istopolne brakove

Danas 20.06.2023
Parlament Estonije je danas odobrio zakon o legalizaciji istopolnih brakova koji stupa na snagu iduće godine, čime je Estonija postala prva država na Baltiku koja je to učinila. Predlog zakona je 55 glasova u parlamentu koji ima 101 poslanika dobio od… »
U Estoniji odobren zakon o istopolnim brakovima, Kalas: Brak i ljubav treba da se promovišu

U Estoniji odobren zakon o istopolnim brakovima, Kalas: Brak i ljubav treba da se promovišu

Euronews 20.06.2023
Estonski parlament usvojio je danas zakon o legalizaciji istopolnih brakova, čime je Estonija postala prva država u centralnoj Evropi koja je to učinila. "Moja poruka (centralnoj Evropi) jeste da je to jedna teška borba, ali brak i ljubav su nešto… »
Estonski parlament odobrio zakon o legalizaciji istopolnih brakova: "Mi smo jednaki sa državama koje dele iste vrednosti"

Estonski parlament odobrio zakon o legalizaciji istopolnih brakova: "Mi smo jednaki sa državama koje dele iste vrednosti"

Blic 20.06.2023
Estonski parlament usvojio je danas zakon o legalizaciji istopolnih brakova, čime je Estonija postala prva država u centralnoj Evropi koja je to učinila. - Moja poruka (centralnoj Evropi) jeste da je to jedna teška borba, ali brak i ljubav su nešto… »
Estonija odobrila istospolne brakove

Estonija odobrila istospolne brakove

Slobodna Evropa 20.06.2023
Estonski parlament odobrio je u utorak 20. juna zakon o legalizaciji istospolnih brakova, čime je Estonija postala prva zemlja srednje Evrope koja je odobrila istospolne brakove. Istospolni brak legalan je u većini zapadne Evrope, ali ne i u zemljama u… »

Vesti dana »