Povezane vesti

Nikolina Pišek odgovorila Miši Grofu na pretnje da će objaviti spisak njenih ljubavnika

Nikolina Pišek odgovorila Miši Grofu na pretnje da će objaviti spisak njenih ljubavnika

Nova 20.06.2023
Prošlo je više od godinu dana od smrti istoričara umetnosti Vidoja Ristovića, a svađa između njegove udovice i oca se ne stišava. Voditeljka Nikolina Pišek iznela je d etalje njegove iznenadne smrti u javnost. Kako ona tvrdi, u stanu u kome je… »
„Imam dnevnik sa imenima muškaraca sa kojima je varala mog sina, sve ću objaviti“: Miša Grof se oglasio nakon izjave…

„Imam dnevnik sa imenima muškaraca sa kojima je varala mog sina, sve ću objaviti“: Miša Grof se oglasio nakon izjave…

Nova 20.06.2023
Prošlo je više od godinu dana otkako je istoričar umetnosti, Vidoje Ristović pronađen mrtav u stanu gde je, navodno, bio na masaži. Njegova supruga Nikola Pišek, iznela je sada šokantne detalje u javnost, te tvrdi da je žena koja je bila u stanu… »
Nikolina Pišek potvrdila nagađanja o smrti pokojnog supruga

Nikolina Pišek potvrdila nagađanja o smrti pokojnog supruga

Vesti online 20.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek potvrdila je nagađanja o okolnostima smrti pokojnog supruga Vidoja Ristovića. Nikolina Pišek pre nešto više od godinu dana izgubila je supruga, a u trenutku kada su joj javili za njegovu smrt ona je sa ćerkom bila u… »
Nikolina Pišek otkrila detalje o smrti svog supruga: „Istina je sve što se pričalo, to veče je sa njim u stanu bila žena…

Nikolina Pišek otkrila detalje o smrti svog supruga: „Istina je sve što se pričalo, to veče je sa njim u stanu bila žena…

Nova 20.06.2023
Voditeljka Nikolina Pišek pre nešto više od godinu dana je ostala bez supruga Vidoja Ristovića. Njegova smrt iznenadila je mnoge, a Nikolina je izbegavala da govori mnogo na ovu temu. Ipak, sada je iznela neke nepoznate detalje. Kako je navela, vest o… »
Nikolina laže! Imam spisak njenih ljubavnika, sve ću objaviti: Nikolina progovorila o maserki, Miša Grof odmah reagovao!

Nikolina laže! Imam spisak njenih ljubavnika, sve ću objaviti: Nikolina progovorila o maserki, Miša Grof odmah reagovao!

Mondo 20.06.2023
Nikolina Pišek u jednom podkastu govorila o navodima da ju je pokojni suprug Vidoje Ristović varao, reagovao njen svekar. Nikolina Pišek u jednom podkastu govorila o navodima da ju je pokojni suprug Vidoje Ristović varao, reagovao njen svekar Pre… »
Bila je ženska osoba u stanu, njegov otac je to nazvao masažom: Nikolina Pišek iskreno - Sve što ste pročitali je istina

Bila je ženska osoba u stanu, njegov otac je to nazvao masažom: Nikolina Pišek iskreno - Sve što ste pročitali je istina

Mondo 20.06.2023
Nikolina Pišek je gostovala u jednom podkastu u kojem se dotakla i Ristićeve veze sa maserkom. Nikolina Pišek je gostovala u jednom podkastu u kojem se dotakla i Ristićeve veze sa maserkom Nikolina Pišek gostovala je u podkastu "Skip or beap", gde je… »

Vesti dana »