Povezane vesti

Mbape: Zaslužujem da dobijem „Zlatnu loptu”, mislim da odgovaram kriterijumima

Mbape: Zaslužujem da dobijem „Zlatnu loptu”, mislim da odgovaram kriterijumima

Politika 20.06.2023
PARIZ – Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da zaslužuje da dobije „Zlatnu loptu”, koja se dodeljuje najboljem igraču sveta, prenosi Jurosport. Mbape je ove sezone postigao 54 gola u dresu „svetaca” i reprezentacije Francuske… »
Mbape: Po svim kriterijumima zaslužujem Zlatnu loptu

Mbape: Po svim kriterijumima zaslužujem Zlatnu loptu

Sport klub 20.06.2023
Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da zaslužuje da dobije "Zlatnu loptu", koja se dodeljuje najboljem igraču sveta, prenosi Jurosport. Mbape je ove sezone postigao 54 gola u dresu „svetaca“ i reprezentacije Francuske. On je pretekao… »
Mbape: Zaslužem da dobijem Zlatnu loptu, mislim da odgovaram kriterijumima

Mbape: Zaslužem da dobijem Zlatnu loptu, mislim da odgovaram kriterijumima

Sportski žurnal 20.06.2023
Nagrada je prošle godine pripala sada već bivšem fudbaleru Reala Karimu Benzemi. Fudbaler Pari Sen Žermena Kilijan Mbape izjavio je da zaslužuje da dobije Zlatnu loptu, koja se dodeljuje najboljem igraču sveta. Mbape je ove sezone postigao 54 gola u… »
Mbape veruje da je kandidat za Zlatnu loptu

Mbape veruje da je kandidat za Zlatnu loptu

Sportske.net 20.06.2023
Francuski fudbaler Kilijan Mbape rekao je da misli da zaslužuje Zlatnu loptu, koja se dodeljuje najboljem igraču sveta, posle brojnih golova koje je postigao ove sezone. Mbape je postigao 54 gola i pretekao legendarnog sunarodnika Žista Fontena po… »
Mbape misli da zaslužuje Zlatnu loptu

Mbape misli da zaslužuje Zlatnu loptu

Novi magazin 20.06.2023
Francuski fudbaler Kilijan Mbape rekao je da misli da zaslužuje Zlatnu loptu, koja se dodeljuje najboljem igraču sveta, posle brojnih golova koje je postigao ove sezone. Mbape je postigao 54 gola i pretekao legendarnog sunarodnika Žista Fontena po… »

Vesti dana »