Povezane vesti

Aljbin Kurti izjavio da želi sastanak sa Vučićem da bi predstavio "dokumentaciju o kidnapovanju policajaca"

Aljbin Kurti izjavio da želi sastanak sa Vučićem da bi predstavio "dokumentaciju o kidnapovanju policajaca"

Insajder 20.06.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti je danas izjavio u Prištini da je "spreman i zainteresovan" da se sastane s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu da bi "predstavio svu dokumentaciju o, kako je rekao, "zločinu koji je počinjen nad trojicom… »
Kurti: Voljan sam da idem u Brisel, deeskalacija znači oslobađanje policajaca

Kurti: Voljan sam da idem u Brisel, deeskalacija znači oslobađanje policajaca

Politika 20.06.2023
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti, izjavio je danas da je spreman da ode na sastanak u Brisel, kako bi rekao da deeskalacija situacije znači momentalno oslobađanje trojice policajaca. „Da, voljan sam i zainteresovan da idem na… »
Kurti hoće sastanak, da Vučiću „pokaže dokumentaciju o kidnapovanju policajaca“

Kurti hoće sastanak, da Vučiću „pokaže dokumentaciju o kidnapovanju policajaca“

N1 Info 20.06.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti je izjavio da je "spreman i zainteresovan" da se sastane s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu da bi "predstavio svu dokumentaciju" o, kako je rekao, "zločinu koji je počinjen nad trojicom policajaca i… »
Kurti bi da se sastane s Vučićem da bi predstavio 'dokumentaciju o kidnapovanju policajaca'

Kurti bi da se sastane s Vučićem da bi predstavio 'dokumentaciju o kidnapovanju policajaca'

Beta 20.06.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti je danas izjavio u Prištini da je "spreman i zainteresovan" da se sastane s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu da bi "predstavio svu dokumentaciju o, kako je rekao, "zločinu koji je počinjen nad trojicom… »
Kurti: Spreman sam za sastanak sa Vučićem u Briselu

Kurti: Spreman sam za sastanak sa Vučićem u Briselu

Glas Amerike 20.06.2023
Priština — Premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je u utorak da je spreman za sastanak sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu kako bi izneo sve informacije koje Kosovo ima u vezi sa hapšenjem trojice kosovskih policjaca od strane Policije… »
"Spreman sam za sastanak sa Vučićem": Kurti: Deeskalacija znači oslobađanja kosovskih policajaca i kažnjavanje agresije…

"Spreman sam za sastanak sa Vučićem": Kurti: Deeskalacija znači oslobađanja kosovskih policajaca i kažnjavanje agresije…

Blic 20.06.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti istakao je da je spreman i zainteresovan da se sastane sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu, prenosi Koha. Kurti je na konferenciji za medije održanoj zajedno sa ministrom spoljnih poslova Donikom… »
Kurti: Spreman sam za sastanak sa Vučićem

Kurti: Spreman sam za sastanak sa Vučićem

Vesti online 20.06.2023
Kosovski premijer Aljbin Kurti istakao je da je spreman i zainteresovan da se sastane sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu. Kurti je na konferenciji za medije održanoj zajedno sa ministarkom spoljnih poslova Donikom Gervalom, rekao da… »
Kurti: Zainteresovan sam za sastanak sa Vučićem, policajce su uhapsili za stolom dok su jeli hleb

Kurti: Zainteresovan sam za sastanak sa Vučićem, policajce su uhapsili za stolom dok su jeli hleb

Nova 20.06.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da je spreman i zainteresovan da se sastane sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Briselu i da je tamo spreman da "predstavi dokumentaciju" o hapšenju kosovskih policajaca i poručio da kosovske… »

Vesti dana »