Povezane vesti

Kalinić otkrio gde će igrati sledeće sezone?!

Kalinić otkrio gde će igrati sledeće sezone?!

Sportske.net 21.06.2023
Srpski košarkaš Nikola Kalinić i naredne sezone će nositi dres Barselone. Njegov tim je sinoć osvojio titulu šampiona Španije, pošto je u finalu plej-ofa počistio prvaka Evrope Real sa 3:0, a Kalinić je trećoj pobedi u Madridu doprineo sa 10… »
Mirotić se zvanično oprostio, gde će igrati od septembra?

Mirotić se zvanično oprostio, gde će igrati od septembra?

Sportske.net 21.06.2023
Barselona je sinoć "počistila" prvaka Evrope Real Madrid i sa 3:0 u seriji osvojila titulu šampiona Španije. Meč u Madridu bio je poslednji za Nikolu Mirotića u dresu Barse. Najbolji igrač ekipe će promeniti sredinu, a gde će nastaviti karijeru… »
Mirotić se oprostio od barse: Meč protiv Reala je bio moj poslednji, veza između navijača i mene je jaka

Mirotić se oprostio od barse: Meč protiv Reala je bio moj poslednji, veza između navijača i mene je jaka

Večernje novosti 21.06.2023
POMOGAO je Nikola Mirotić Barseloni da osvoji špansko prvenstvo savladavši Real Madrid i na taj način se oprostio od dresa katalonskog kluba. Foto: EPA-EFE/Enric Fontcuberta Ostaje da se vidi gde će sjajni košarkaš nastaviti karijeri. Ozbiljan u… »
Zvezda poslala ponudu mirotiću, predsednik Barselone se oglasio: Ne možemo da registrujemo igrače ako ne pustimo Nikolu!

Zvezda poslala ponudu mirotiću, predsednik Barselone se oglasio: Ne možemo da registrujemo igrače ako ne pustimo Nikolu!

Mondo 21.06.2023
Crvena zvezda je jedan od klubova koji želi Nikolu Mirotića, a sada je jasno da će on napustiti Barselonu. Crvena zvezda je jedan od klubova koji želi Nikolu Mirotića, a sada je jasno da će on napustiti Barselonu. Barselona je počistila Real Madrid… »
Gotovo je! Nikola Kalinić otkrio gde će nastaviti karijeru

Gotovo je! Nikola Kalinić otkrio gde će nastaviti karijeru

Večernje novosti 21.06.2023
Nikola Kalinić na impresivan način završio je ovu sezonu! Srpski as osvojio je titulu sa Barselonom, a u finalu španske lige Katalonci su počistili Real sa 3:0. FOTO: Tanjug/AP Bilo je mnogo nagađanja gde će Kalinić nastaviti karijeru, grčki… »
Kalinić završio sa glasinama - evo gde će igrati naredne sezone: Uzeo titulu, pa u dve rečenice sve otkrio!

Kalinić završio sa glasinama - evo gde će igrati naredne sezone: Uzeo titulu, pa u dve rečenice sve otkrio!

Mondo 21.06.2023
Nikola Kalinić planira da nastavi gde je počeo! Nikola Kalinić planira da nastavi gde je počeo! Barselona je trijumfalno završila sezonu tako što je "počistila" Real Madrid u finalu španske Endesa lige sa 3:0 i tako došla do nove titule. Prvak… »

Vesti dana »