Povezane vesti

Sportando potvrdio - Dobrić je prekosutra crno-beli!

Sportando potvrdio - Dobrić je prekosutra crno-beli!

Sportske.net 21.06.2023
Virtus iz Bolonje i košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić imaju dogovor i reprezentativac Srbije će po završetku sezone zadužiti crno-belu opremu italijanskog velikana. Ova vest je objavljena pre nekoliko dana, a Sportando prenosi da mu je to… »
Kejn poručio čelnicima Totenhema da isključivo želi u Mančester

Kejn poručio čelnicima Totenhema da isključivo želi u Mančester

Sportski žurnal 21.06.2023
Kejn je prošle sezone odigrao 49 utakmica i postigao je 32 gola. Kapiten Totenhema Hari Kejn poručio je čelnicima londonskog kluba da isključivo želi transfer u Mančester junajted. Kejn ima ugovor sa Totenhemom do kraja naredne sezone, a više puta… »
Son jasan o odlasku u Saudijsku Arabiju

Son jasan o odlasku u Saudijsku Arabiju

Sportske.net 21.06.2023
Fudbaler Totenhema Hjun Min Son rekao je da ne želi da ode u Saudijsku Arabiju, već da ostane u londonskom klubu. "Imam mnogo stvari da uradim u Premijer ligi. Novac mi sada ništa ne znači, važan je ponos igranja fudbala, da igram u omiljenoj ligi za… »
Zvezda ostaje bez igrača - Sportando: Virtus postigao dogovor sa Ognjenom (video)

Zvezda ostaje bez igrača - Sportando: Virtus postigao dogovor sa Ognjenom (video)

Sportski žurnal 21.06.2023
Pre pet dana se prvi put pojavila vest da klub iz Bolonje želi igrača koga je Zvezda iz Mladenovca u mlađe kategorije dovela 2011. Dan pošto je Crvena zvezda pobedila Partizan u četvrtom meču finala ABA lige i izborila majstoricu, a Ognjen Dobrić… »
Kejn poručio čelnicima Totenhema: ''Želim samo u Mančester junajted''

Kejn poručio čelnicima Totenhema: ''Želim samo u Mančester junajted''

Večernje novosti 21.06.2023
Kapiten Totenhema Hari Kejn poručio je čelnicima londonskog fudbalskog kluba da isključivo želi transfer u Mančester junajted, prenosi Dejli mejl. Foto: EPA-EFE/ Justin Tallis / POOL Kejn ima ugovor sa Totenhemom do kraja naredne sezone, a više puta… »
Osvajač mundijala u Kataru potpisuje za Benfiku: Nekadašnji član PSŽ-a u velikanu iz Portugala

Osvajač mundijala u Kataru potpisuje za Benfiku: Nekadašnji član PSŽ-a u velikanu iz Portugala

Večernje novosti 21.06.2023
Argentinski fudbaler Anhel di Marija postigao je dogovor sa Benfikom iz Lisabona, objavio je poznati italijanski novinar Fabricio Romano. FOTO: AP/Tanjug Di Marija ima ugovor sa Juventusom do 30. juna, a potom će zvanično preći u Benfiku. Di Marija je… »
''Majstorica'' mu je poslednji meč u zvezdi: Dobrić crno-beli nakon finala ABA lige

''Majstorica'' mu je poslednji meč u zvezdi: Dobrić crno-beli nakon finala ABA lige

Večernje novosti 21.06.2023
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić nakon finala ABA lige napušta redove crveno-belih. Foto: Twitter/@kkcrvenazvezda Virtus iz Bolonje i košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić imaju dogovor i reprezentativac Srbije će po završetku sezone zadužiti… »
Son: Ne želim u Saudijsku Arabiju, imam mnogo stvari da uradim u Premijer ligi

Son: Ne želim u Saudijsku Arabiju, imam mnogo stvari da uradim u Premijer ligi

Sportski žurnal 21.06.2023
Son je prošle sezone odigrao 47 utakmica i postigao 14 golova za Totenhem u svim takmičenjima. Fudbaler Totenhema i reprezentativac Južne Koreje Son Hjun Min demantovao je da želi da nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji. Interesovanje za Sona pokazao… »
Son saudijcima rekao - ne! Nakon DŽerarda i zvezda Totenhema odbila ponudu sa Bliskog istoka

Son saudijcima rekao - ne! Nakon DŽerarda i zvezda Totenhema odbila ponudu sa Bliskog istoka

Večernje novosti 21.06.2023
Fudbaler Totenhema i reprezentativac Južne Koreje Son Hjun Min demantovao je da želi da nastavi karijeru u Saudijskoj Arabiji, prenosi Skaj sports. Interesovanje za Sona pokazao je Al Itihad, ali Totenhem ne želi da proda reprezentativca Južne Koreje… »
Son: Saudijska Arabija? Novac mi sada ništa ne znači…

Son: Saudijska Arabija? Novac mi sada ništa ne znači…

Sport klub 21.06.2023
Fudbaler Totenhema Son Hjun Min rekao je da ne želi da ode u Saudijsku Arabiju, već da ostane u londonskom klubu. „Imam mnogo stvari da uradim u Premijer ligi. Novac mi sada ništa ne znači, važan je ponos igranja fudbala, da igram u omiljenoj ligi… »

Vesti dana »