Povezane vesti
Advokat očekuje puštanje uhapšenog u Gračanici zbog ratnog zločina
Slobodna Evropa 21.06.2023
Advokat uhapšenog Dragiše Milenkovića iz Kišnice kod Gračanice na Kosovu Dejan Vasić rekao je da je njegov klijent priveden pod sumnjom da je izvršio krivično delo ratnog zločina i da mu je određena mera zadržavanja do 48 sati. Vasić je izrazio… »
Policija Kosova: Uhapšeni Srbin osumnjičen je za ratni zločin
Insajder 21.06.2023
Policija Kosova uhapsila je kosovskog Srbina D. M. koji je osumnjičen za ratni zločin protiv civilnog stanovništa, saopšteno je danas. Osumnjičeni se u saopštenju tereti da je to delo izvršio, dok je bio zatvorski čuvar u Lipljanu, tokom rata na Kosovu… »
Policija Kosova: Uhapšeni Srbin osumnjičen za ratni zločin
Danas 21.06.2023
Policija Kosova uhapsila je kosovskog Srbina D.M. koji je osumnjičen za ratni zločin protiv civilnog stanovništa, saopšteno je danas. Osumnjičeni se u saopštenju tereti da je to delo izvršio, dok je bio zatvorski čuvar u Lipljanu, tokom rata na Kosovu… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 5 satijoš 2 povezane

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 4 satijoš 1 povezana