Povezane vesti

Kurti potvrdio da putuje u Brisel, pa se obratio građanima na srpskom: Ja sam protiv rata, Vučić izgleda ima lepe uspomene…

Kurti potvrdio da putuje u Brisel, pa se obratio građanima na srpskom: Ja sam protiv rata, Vučić izgleda ima lepe uspomene…

Nova 21.06.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti rekao je večeras da će otići u Brisel na satanak koji je inicirao visoki predstavnik EU za spoljnu politiku i bezbednost Žozep Borelj. Aljbin Kurti je naveo da će sutra u Brisel otputovati iz Rima i dodao da će na… »
Kurti potvrdio da ide na sastanak u Brisel koji je Borelj sazvao

Kurti potvrdio da ide na sastanak u Brisel koji je Borelj sazvao

Radio 021 21.06.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je da će učestvovati na sastanku na visokom nivou u Briselu, na koji je pozvao visoki predstavnik za spoljnu politiku i bezbednost Evropske unije Žozep Borelj. "Sutra ću iz Rima otići u Brisel, potvrđujući svoje… »
Kurti potvrdio da putuje u Brisel na sastanak s Borrellom

Kurti potvrdio da putuje u Brisel na sastanak s Borrellom

Al Jazeera 21.06.2023
Premijer Kosova potvrdio je svoje učešće na sastanku na visokom nivou za dijalog koji je sazvao visoki predstavnik EU-a Josep Borrell. Premijer Kosova Albin Kurti potvrdio je da putuje u Brisel na sastanak na visokom nivou za dijalog koji je sazvao… »
Kurti ide u Brisel na sastanak na visokom nivou

Kurti ide u Brisel na sastanak na visokom nivou

Beta 21.06.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti izjavio je danas da će učestvovati na sastanku na visokom nivou u Briselu, na koji je pozvao visoki predstavnik za spoljnu politiku i bezbednost Evropske unije Žozep Borel zbog situacije na severu Kosova. "Sutra ću iz Rima… »
Kurti potvrdio da ide u Brisel na sastanak koji je sazvao Borelj

Kurti potvrdio da ide u Brisel na sastanak koji je sazvao Borelj

Slobodna Evropa 21.06.2023
Premijer Kosova Aljbin Kurti (Albin Kurti) je rekao da će u četvrtak, 22. juna, otputovati u Brisel na sastanak koji je sazvao visoki predstavnik EU Žozep Borelj (Josep Borrell) nakon povećanih tenzija na severu Kosova. "Sutra ću otputovati iz Rima… »
Kurti: Idem u Brisel

Kurti: Idem u Brisel

Sputnik 21.06.2023
Premijer privremenih prištinskih institucija Aljbin Kurti saopštio je da će sutra iz Rima otputovati u Brisel na sastanak na visokom nivou u okviru dijaloga sa Beogradom, koji je sazvao šef evropske diplomatije Žozep Borelj. Kurti je na Tviteru… »

Vesti dana »