Povezane vesti

Mask pozvao Zakerberga na borbu u kavezu: "Imam sjajan potez koji zovem "morž"

Mask pozvao Zakerberga na borbu u kavezu: "Imam sjajan potez koji zovem "morž"

Telegraf 22.06.2023
Ova razmena tvitova postala je viralna među korisnicima društvenih medija koji su raspravljali o tome ko će pobediti u borbi. Dva najistaknutija svetska tehnološka milijardera, Ilon Mask i Mark Zakerberg, pristali su da se bore jedan protiv drugog u… »
Društvene mreže: Vlasnici Tvitera i Mete, Ilon Mask i Mark Zakerberg ulaze u ring

Društvene mreže: Vlasnici Tvitera i Mete, Ilon Mask i Mark Zakerberg ulaze u ring

Južne vesti 22.06.2023
Getty Images Dva najmoćnija tehnološka milijardera Elon Mask i Mark Zakerberg dogovorili su borbu u kavezu. Mask, vlasnik kompanije Tviter, objavio je na toj društvenoj mreži da bi se „borio u ringu" sa Zakerbergom. Vlasnik kompanije Meta, koja… »
Mark Zakerberg prihvatio izazov Ilona Maska za borbu u kavezu: "Pošalji mi lokaciju"

Mark Zakerberg prihvatio izazov Ilona Maska za borbu u kavezu: "Pošalji mi lokaciju"

Telegraf 22.06.2023
Prvi se oglasio Mask, izrazivši spremnost za borbu sa Zakerbergom putem društvenih mreža. Mark Zakerberg, prvi čovek kompanije Meta, odgovorio je na provokativni poziv Ilona Maska, najbogatijeg čoveka sveta, za sukob u oktagonu. Koristeći legendarnu… »

Vesti dana »