Povezane vesti
Poslanici Skupštine Vojvodine izglasali rebalans budžeta
RTV 22.06.2023
NOVI SAD - Pokrajinski budžet biće 116,7 milijardi dinara. Tako su odlučili poslanici Skupštine Vojvodine na današnjoj sednici. Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović podsetio je da je u proteklih sedam godina budžet uvećan za 90 odsto zahvaljujući… »
Sednica Skupštine Vojvodine: Usvojena nova pokrajinska kasa teža OSAM MILIJARDI DINARA
Dnevnik 22.06.2023
Poslanici Skupštine Vojvodine usvojili su na današnjoj sednici rebalans budžeta za 2023. godinu prema kome će pokrajinska kasa biti teža za osam milijardi dinara i ukupno iznositi 116,7 milijardi dinara. Za usvajanje prvog ovogodišnjeg rebalansa glasao… »
Pokrajinski parlament o novim KADROVSKIM REŠENjIMA, rebalansu budžeta
Dnevnik 22.06.2023
Poslanici Skupštine Vojvodine okupiće se po poslednji put pre letnje pauze na sednici na kojoj će glavna tačka dnevnog reda biti rasprava o rebalansu pokrajinskog budžeta za ovu godinu. Kao što je "Dnevnik" već izveštavao o tome, predlogom novog… »
Vesti dana »

Ljuljnuće kiša, stiže i jak olujni vetar! Sutra nas očekuju pljuskovi, ovi delovi Srbije prvi na udaru
Alo pre 3 minutajoš 23 povezane

Ništa od finala: Sinančević se neće boriti za medalju na Svetskom prvenstvu!
Hot sport pre 3 satajoš 21 povezana

Rektor Đokić: Neće biti svečane akademije povodom Dana Univerziteta u Beogradu
Beta pre 38 minutajoš 9 povezanih

Nesvakidašnja nesreća u Grčkoj: Sumnja se da je vuk ugrizao dete na Halkidikiju
NIN pre 13 minutajoš 10 povezanih