Povezane vesti
EU sa 5,5 miliona evra pomaže zapošljavanje mladih u Srbiji
N1 Info 22.06.2023
Ugovore o projektima za zapošljavanje mladih, koje pomaže Evropska unija (EU) sa pet i po miliona evra bespovratne pomoći, potpisali su pomoćnik ministra finansija Marko Jovanović i direktor Nacionalne službe za zapošljavanje Zoran Martinović… »
Srbija i EU potpisale „Garanciju za mlade“, do posla ili obuke u roku od četiri meseca
Nova ekonomija 22.06.2023
Srbija je sa Evropskom unijom potpisala Protokol o saradnji na programu „Garancija za mlade“, koji obavezuje države članice EU da osobama mlađima od 30 godina obezbede adekvatno školovanje, zaposlenje ili pripravništvo, u roku od četiri meseca od… »
Selaković: Za realizaciju Garancije za mlade obezbeđeno 5,5 miliona evra
RTV 22.06.2023
BEOGRAD - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Nikola Selaković rekao je danas u okviru EU nedelje mogućnosti tokom dana koji je posvećen Mogućnostima za mlade, da pored finansijskih sredstava koja su obezbeđena iz budžeta Srbije… »
Vesti dana »
Fon der Lajen i Košta posle sastanka s Vučićem: Želimo da vidimo demokratsku Srbiju u EU
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Zelenski odbacio aluzije da rat koristi kao izgovor da ostane na vlasti
Danas pre 7 satijoš 1 povezana
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 1 satjoš 2 povezane





