Povezane vesti

Veljko Belivuk: Tužilaštvo sprema četvrtog svedoka saradnika, ali je njemu mnogo 18 godina

Veljko Belivuk: Tužilaštvo sprema četvrtog svedoka saradnika, ali je njemu mnogo 18 godina

Insajder 22.06.2023
Veljko Belivuk kome se sudi kao organizatoru kriminalne grupe koja se tereti za sedam ubistava i brojna druga krivična dela, danas je u sudnici Specijalnog suda nastavio da iznosi svoje primedbe na svedočenje trojice svedoka saradnika. Svedoci saradnici… »
"Lalić pomešao svoj i Hrvatinov iskaz": Zavšeno suđenje, sudija prekinula Belivukovo izlaganje

"Lalić pomešao svoj i Hrvatinov iskaz": Zavšeno suđenje, sudija prekinula Belivukovo izlaganje

Telegraf 22.06.2023
Pripadnici ove grupe potvrđenom optužnicom terete se za sedam ubistava, trgovinu drogom, nedozoljeno nošenje i držanje oružja, otmice i silovanje. U Specijalnom sudu u Beogradu, optuženi vođa organizovane kriminalne grupe Veljko Belivuk danas je na… »
Završeno suđenje Belivuku: U sudnici citirao Vučica, pa sudiji odbrusio „Ja sam se toliko potrudio, a vama je nebitno“

Završeno suđenje Belivuku: U sudnici citirao Vučica, pa sudiji odbrusio „Ja sam se toliko potrudio, a vama je nebitno“

Nova 22.06.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu održano je suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, optuženim za sedam ubistava, trgovinu narkoticima, nedozvoljeno držanje oružja. Sudija je rekla Belivuku da završi svoje izlaganje jer mu je… »
"Znam da spremate 4.: Svedoka, samo se on nećka" Velja Nevolja završio iznošenje primedbi, suđenje se nastavlja sledeće…

"Znam da spremate 4.: Svedoka, samo se on nećka" Velja Nevolja završio iznošenje primedbi, suđenje se nastavlja sledeće…

Blic 22.06.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu optuženi vođa organizovane kriminalne grupe Veljko Belivuk završio je iznošenje primedbi na svedočenja okrivljenih-saradnika na suđenju ovoj organizovanoj kriminalnoj grupi, čiji pripadnici se optužnicom terete za… »
Nakon šest sati Belivukovo iznošenje primedbi na svedočenja okrivljenih-saradnika prekinuto zbog isteka radnog vremena

Nakon šest sati Belivukovo iznošenje primedbi na svedočenja okrivljenih-saradnika prekinuto zbog isteka radnog vremena

Euronews 22.06.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu optuženi vođa organizovane kriminalne grupe Veljko Belivuk završio je iznošenje primedbi na svedočenja okrivljenih-saradnika na suđenju ovoj oranizovanoj kriminalnoj grupi, čiji pripadnici se optužnicom terete za… »
"Vama je nebitno šta sam ja uradio!" Velja Nevolja pobesneo na suđenju - ovim rečima se obratio sudiji!

"Vama je nebitno šta sam ja uradio!" Velja Nevolja pobesneo na suđenju - ovim rečima se obratio sudiji!

Mondo 22.06.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu nastavlja se suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, osumnjičenima za sedam jezivih likvidacija. U Specijalnom sudu u Beogradu nastavlja se suđenje pripadnicima klana Veljka Belivuka i Marka… »
Belivuk završio iznošenje primedbi, suđenje se nastavlja sledeće nedelje

Belivuk završio iznošenje primedbi, suđenje se nastavlja sledeće nedelje

RTV 22.06.2023
BEOGRAD - U Specijalnom sudu u Beogradu optuženi vođa organizovane kriminalne grupe Veljko Belivuk završio je iznošenje primedbi na svedočenja okrivljenih-saradnika na suđenju ovoj organizovanoj kriminalnoj grupi, čiji pripadnici se optužnicom… »
Belivuk: Tvrdim da nas Korać nikada nije zanimao

Belivuk: Tvrdim da nas Korać nikada nije zanimao

Insajder 22.06.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu, optuženi da je organizovao krimnalnu grupu Veljko Belivuk nastavio je danas na suđenju detaljno da analizira svedočenja okrivljenih-saradnika, predočavajući navodne nelogičnosti i nepodudaranja u njihovim iskazima… »
Belivuk: „Pojaviće se uskoro četvrti svedok saradnik koji će raščivijati sve“

Belivuk: „Pojaviće se uskoro četvrti svedok saradnik koji će raščivijati sve“

N1 Info 22.06.2023
Pred posebnim odeljenjem za organizovani kriminal Višeg suda u Beogradu nastavljeno je suđenje kriminalnom klanu Veljka Belivuka za sedam teških ubistava i brojna druga krivična dela. Prvooptuženi Veljko Belivuk nastavio je da iznosi primedbe na… »
Belivuk i danas iznosi primedbe na svedočenja okrivljenih-saradnika

Belivuk i danas iznosi primedbe na svedočenja okrivljenih-saradnika

Euronews 22.06.2023
U Specijalnom sudu u Beogradu, optuženi vođa organizovane kriminalne grupe Veljko Belivuk danas je na suđenju nastavio sa iznošenjem primedbi na iskaze okrivljenih-saradnika u ovom postupku. Belivuk, pored ostalog, tvrdi da "tužilaštvo sprema još… »
Ovo su tajni aduti odbrane Velje Nevolje: Koga Belivuk čeka da se „opameti“

Ovo su tajni aduti odbrane Velje Nevolje: Koga Belivuk čeka da se „opameti“

Nova 22.06.2023
Još jedno ročište u postupku koji se pred Specijalnim sudom u Beogradu vodi protiv organizovane kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, je iza nas. Grupa je optužena za sedam ubistava, otmice, silovanje i druga teška krivična dela, a… »

Vesti dana »