Povezane vesti

Milena Kačavenda se javno izvinila i zahvalila Zvezdanu Slavniću!

Milena Kačavenda se javno izvinila i zahvalila Zvezdanu Slavniću!

Svet plus 22.06.2023
Kuma nacionale, Milena Kačavenda javno se izvinila i zahvalila Zvezdanu Slavniću, nakon svega što se dešavalo pri samom kraju rijalitija "Zadruga 6" ali i nakon toga. On ju je više ispoštovao nego Ana koju je branila. Milena Kačavenda i Ana… »
Šok! Kačavenda prekinula prijateljstvo sa Anom, pa se javno zahvalila Zvezdanu: "Preterala sam! On me je ispoštovao"

Šok! Kačavenda prekinula prijateljstvo sa Anom, pa se javno zahvalila Zvezdanu: "Preterala sam! On me je ispoštovao"

Blic 22.06.2023
Bivša zadrugarka Ana Ćurčić i njena donedavno najbolja prijateljica Milena Kačavenda su, nakon završetka rijalitija, izvukle ratne sekire, umesto čaša za slavlje. Naime, o njihovom prijateljstvu pričalo se mnogo, a izjave Milene Kačavende… »
Ana čurčić izbrisala Milenu iz života: Stavila tačku na sve, Kačavenda poludela: "Ako ja započnem rafal, nikom neće…

Ana čurčić izbrisala Milenu iz života: Stavila tačku na sve, Kačavenda poludela: "Ako ja započnem rafal, nikom neće…

Blic 21.06.2023
Bivša zadrugarka Ana Ćurčić i njena kuma Milena Kačavenda stavile su tačku na svoje prijateljstvo. Naime, Ana se nakon rijalitija potpuno ogradila od izjava svoje kume, zbog čega je Mileni pukao film. Da je njihovom odnosu došao kraj, svedoči i… »

Vesti dana »