Povezane vesti

"Odlepio" za oblinama, pa je verio u aziji: Ljubavna priča trajala 12 godina! Darko Filipović se razveo od žene, imaju…

"Odlepio" za oblinama, pa je verio u aziji: Ljubavna priča trajala 12 godina! Darko Filipović se razveo od žene, imaju…

Blic 23.06.2023
Folk pevač i nekadašnji učesnik "Zvezda Granda", Darko Filipović, razveo se nakon čak 12 godina braka. Njegova sad već bivša supruga Jasmina, koja se pre udaje prezivala Gmitrović, oglasila se za domaće medije i potvrdila da oni više nisu u… »
"Dugo me je varala sa drugom": Darko Filipović otkrio skandalozne detalje razvoda, pa ocrnio bivšu: "Svi su je odbacili, meni…

"Dugo me je varala sa drugom": Darko Filipović otkrio skandalozne detalje razvoda, pa ocrnio bivšu: "Svi su je odbacili, meni…

Blic 23.06.2023
Danas je kao bomba odjeknula vest da su se pevač Darko Filipović i njegova supruga Jasmina razveli posle 12 godina, a ovu vest je potvrdila upravo ona. - Bolje dobar razvod nego loš brak! U kontaktu smo samo zbog ćerke i ne bih to više komentarisala… »
Dugo me je varala sa mojim drugom! Darko Filipović o razvodu od Jasmine - ona potvrdila, on raspalio po njoj!

Dugo me je varala sa mojim drugom! Darko Filipović o razvodu od Jasmine - ona potvrdila, on raspalio po njoj!

Mondo 23.06.2023
Darko Filipović oglasio se povodom priča da se nakom 12 godina razveo od Jasmine, te raspalio po bivšoj supruzi. Darko Filipović oglasio se povodom priča da se nakom 12 godina razveo od Jasmine, te raspalio po bivšoj supruzi. U svim domaćim medijma… »
Ko je prezgodna bivša žena Darka filipovića: Imali su najveću svadbu u Leskovcu, a zbog njenih razgolićenih slika na…

Ko je prezgodna bivša žena Darka filipovića: Imali su najveću svadbu u Leskovcu, a zbog njenih razgolićenih slika na…

Blic 23.06.2023
Pevač Darko Filipović razveo se od supruge Jasmine nakon 12 godina. Pevačeva supruga se sa ćerkom navodno iselila iz zajedničkog stana kada mu je navodno pronašla sumnjive poruke u telefonu. Naime, Darko je jednom prilikom govorio o ljubavi sa… »
Riba i po, zgodna boli glava - ko je bivša Darka Filipovića? Našla poruke u telefonu pevača, razveli se posle 12 godina

Riba i po, zgodna boli glava - ko je bivša Darka Filipovića? Našla poruke u telefonu pevača, razveli se posle 12 godina

Mondo 23.06.2023
Jasmina Filipović veoma je popularna na mrežama, a sada se u centru pažnje našla zbog razvoda od pevača Darka Filipovića. Jasmina Filipović veoma je popularna na mrežama, a sada se u centru pažnje našla zbog razvoda od pevača Darka Filipovića… »
Razveo se Darko Filipović posle 12 godina braka: "Supruga mu pronašla poruke i odmah se iselila iz stana sa ćerkom"

Razveo se Darko Filipović posle 12 godina braka: "Supruga mu pronašla poruke i odmah se iselila iz stana sa ćerkom"

Blic 23.06.2023
Pevač Darko Filipović razveo se od supruge Jasmine nakon 12 godina. Pevačeva supruga se sa ćerkom navodno iselila iz zajedničkog stana kada mu je navodno pronašla sumnjive poruke u telefonu. - Darko i Jasmina godinama nisu funkcionisali kao bračni… »
Jasmina našla sumnjive poruke i iselila se iz stana: Razveo se Darko Filipović - pevač u centru skandala

Jasmina našla sumnjive poruke i iselila se iz stana: Razveo se Darko Filipović - pevač u centru skandala

Mondo 23.06.2023
Pevač Darko Filipović razvodi se od supruge Jasmine posle 12 godina braka. Pevač Darko Filipović razvodi se od supruge Jasmine posle 12 godina braka Pevač Darko Filipović razveo se od supruge Jasmine nakon 12 godina. Pevačeva supruga se sa ćerkom… »
Bajaga prodao stan za 700.000 evra, pa se uselio kod nove devojke

Bajaga prodao stan za 700.000 evra, pa se uselio kod nove devojke

Nova 23.06.2023
Momčilo Bajagić Bajaga prodao je luksuznu nekretninu na Senjaku, a sada se navodno preselio kod nove partnerke. Pevač se posle 33 godine braka razveo od supruge Emilije, sa kojom ima ćerku Anđelu i sina Marka. Sada su i prodali zajedničku… »
Darko Filipović se razveo nakon 12 godina braka: Njegova žena potvrdila vest

Darko Filipović se razveo nakon 12 godina braka: Njegova žena potvrdila vest

Nova 23.06.2023
Pevač Darko Filipović razveo se od svoje supruge Jasmine. Kako piše Pink.rs, njihov brak se završio nakon 12 godina, a pevač se posle svega zaputio u Italiju gde se odmara. On često putuje, a o razvodu za sada ne želi da govori. „Darko i Jasmina… »
Bajaga prodao stan za 700.000 evra, pa se uselio kod devojke! Muzičar promenio život iz korena

Bajaga prodao stan za 700.000 evra, pa se uselio kod devojke! Muzičar promenio život iz korena

Vesti online 23.06.2023
Bajaga nije mogao da proda dugo stan zbog cene, ali je na kraju uspeo, a novac je podelio sa bivšom suprugom i decom. Momčilo Bajagić Bajaga prodao je luksuznu nekretninu na Senjaku za 700.000 evra i odmah se uselio kod nove partnerke u stan na Novom… »
Prodao luks nekretninu na Senjaku za paprenu sumu! Bajaga novac podelio sa bivšom ženom, a uselio se kod mlađe devojke!

Prodao luks nekretninu na Senjaku za paprenu sumu! Bajaga novac podelio sa bivšom ženom, a uselio se kod mlađe devojke!

Mondo 23.06.2023
Momčilo Bajagić Bajaga prodao je luksuznu nekretninu na Senjaku za 700.000 evra, prenose domaći mediji. Momčilo Bajagić Bajaga prodao je luksuznu nekretninu na Senjaku za 700.000 evra, prenose domaći mediji. Vest da se Momčilo Bajagić Bajaga i… »
"Godinu dana su ovde": Nakon što je uhvaćen sa novom devojkom, isplivali novi detalji o Bajagi i misterioznoj crnki

"Godinu dana su ovde": Nakon što je uhvaćen sa novom devojkom, isplivali novi detalji o Bajagi i misterioznoj crnki

Blic 22.06.2023
Muzičar Momčilo Bajagić Bajaga decenijama je na sceni, a uvek je dozirano plasirao informacije o privatnom životu u javnost. Čuveni muzičar se, posle 33 godine braka, razveo od sada već bivše supruge Emilije, međutim ekipa "Paparaco lova" snimila… »

Vesti dana »