Povezane vesti
Pljačka zlatare u Pančevu: Mladić biber sprejem poprskao radnika, pa ukrao nakit vredan više od milion dinara
Blic 23.06.2023
Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa PU Pančevo uhapsilo A.Ž.(23) iz Vrčina zbog sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo, kada je opljačkao zlataru. Kako se navodi u saopštenju tužilaštva, osumnjičeni je 19. juna u Pančevu ušao u… »
Radnika zlatare poprskao biber sprejem, pa ukrao nakit vredan više od milion dinara: Uhapšen mladić u Pančevu
Telegraf 23.06.2023
A. Ž. (23) sud je odredio pritvor. A. Ž. (23) iz Vrčina uhapšen je po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Pančevu zbog sumnje da je izvršio krivično delo razbojništvo. On je, naime, 19. juna ušao u zlataru u Pančevu, izvadio biber sprej kojim je poprskao… »
Vesti dana »

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 40 minutajoš 9 povezanih

Uhapšen muškarac zbog ometanja policije! Pretresali mu kuću nakon što je njegov rođak zapalio kapiju tužioca u Paraćinu, on ih psovao i vređao!
Kurir pre 1 satjoš 23 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 29 minutajoš 19 povezanih

'Sledeći put u Moskvi': Putin Trampu posle susreta koji nije doneo mir Ukrajini, Zelenski u Vašingtonu u ponedeljak
BBC News pre 20 minutajoš 21 povezana