Povezane vesti

ZVANIČNO - Zvezda predstavila vezistu sa Novog Zelanda!

ZVANIČNO - Zvezda predstavila vezistu sa Novog Zelanda!

Sportske.net 23.06.2023
Ono što je već odavno bilo poznato danas je ozvaničeno - Marko Stamenić je novi fudbaler Crvene zvezde, potvrdio je šampion Srbije. Stamenić je reprezentativac Novog Zelanda, igra na poziciji centralnog veznog, a u redove crveno-belih stiže kao… »
Zvezda predstavila Marka: Ne pričam srpski još uvek, ali planiram da ga naučim (video)

Zvezda predstavila Marka: Ne pričam srpski još uvek, ali planiram da ga naučim (video)

Sportski žurnal 23.06.2023
Igrao sam u reprezentaciji i ofanzivnog veznog, u Kopenhagenu i štopera, ali što se mene tiče, vidim se u sredini, u centrali, jer volim i da napadam i da branim. Crvena zvezda je napravila veliki posao kada je još u februaru 2023. godine obezbedila… »
Mrkela: Degenek je uvek interesantan, Bahar ga ceni, ali... (video)

Mrkela: Degenek je uvek interesantan, Bahar ga ceni, ali... (video)

Sportski žurnal 23.06.2023
Radi se i na odlascima, ali još uvek nismo dobili prihvatljivu ponudu da realizujemo transfere. Sportski direktor Mitar Mrkela je predstavio novo pojačanje, Marka Stamenića. - Marko Stamenić je potpisao zimus, ali stiče pravo igranja ovog leta. Radi… »
Marko će biti zvezdino srce tima! Crveno-beli doveli Srbina sa Novog Zelanda - odmah je dao krupno obećanje!

Marko će biti zvezdino srce tima! Crveno-beli doveli Srbina sa Novog Zelanda - odmah je dao krupno obećanje!

Mondo 23.06.2023
Crvena zvezda će u narednoj sezoni računati i na Marka Stamenića, reprezentativca Novog Zelanda koji ima dvojno državljanstvo. Crvena zvezda će u narednoj sezoni računati i na Marka Stamenića, reprezentativca Novog Zelanda koji ima dvojno… »
Crvena zvezda stvara tim za Ligu šampiona: Reprezentativac Novog Zelanda novo pojačanje crveno-belih

Crvena zvezda stvara tim za Ligu šampiona: Reprezentativac Novog Zelanda novo pojačanje crveno-belih

Danas 23.06.2023
Marko Stamenić, vezni fudbaler koji je prošle sezone nastupao za Kopenhagen, potpisao je četvorogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom. Stamenić je reprezentativac Novog Zelanda, a poseduje i srpski pasoš, pa neće zauzimati mesto stranca u ekipi. Omri… »
PROMOCIJA ZA LIGU ŠAMPIONA: Marko Stamenić u Crvenoj zvezdi!

PROMOCIJA ZA LIGU ŠAMPIONA: Marko Stamenić u Crvenoj zvezdi!

Dnevnik 23.06.2023
Reprezentativac Novog Zelanda Marko Stamenić predstavljen je danas kao novi igrač Crvene zvezde. Stamenić je još u februaru potpisao četvorogodišnji ugovor sa „crveno-belima”. „Ponosan sam što sam ovde, veliki je ovo dan za mene i moju… »
Stamenić predstavljen, ugovor na četiri godine

Stamenić predstavljen, ugovor na četiri godine

Sport klub 23.06.2023
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je reprezentativca Novog Zelanda Marka Stamenića, s kojim je potpisao četvorogodišnji ugovor. Stamenić je prethodne tri godine bio član Kopenhagena, a sa Zvezdom je ugovor potpisao početkom godine. Vezni… »
Stiglo još jedno pojačanje za ligu šampiona: Novozelanđanin je četvrto pojačanje Crvene zvezde

Stiglo još jedno pojačanje za ligu šampiona: Novozelanđanin je četvrto pojačanje Crvene zvezde

Večernje novosti 23.06.2023
Nakon Žana Filipa Krasoa, Omrija Glazera i Edmunda Ada, crveno-beli doveli i četvrto pojačanje. FOTO: EPA Novozelanđanin Filip Stamenić je četvrto pojačanje Zvezde. - Danas predstavljamo još jedno pojačanje za Crvenu zvezdu. Radi se o Marku… »

Vesti dana »