Povezane vesti

Dodik ugostio Viktora Orbana na svom imanju kod Laktaša

Dodik ugostio Viktora Orbana na svom imanju kod Laktaša

N1 Info 23.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ugostio je na svom imanju kod Laktaša premijera Mađarske Viktora Orbana. „S članovima porodice, saradnicima i prijateljima danas sam ugostio predsednika vlade Mađarske Viktora Orbana. Na druženju sam mu… »
Dodik na svom imanju kod Laktaša ugostio Viktora Orbana

Dodik na svom imanju kod Laktaša ugostio Viktora Orbana

Danas 23.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ugostio je danas na svom imanju u kod Laktaša premijera Mađarske Viktora Orbana. „S članovima porodice, saradnicima i prijateljima danas sam ugostio predsednika vlade Mađarske Viktora Orbana. Na druženju… »
Orban na imanju milorada Dodika: Premijer Mađarske se družio s članovima porodice predsednika Srpske (foto)

Orban na imanju milorada Dodika: Premijer Mađarske se družio s članovima porodice predsednika Srpske (foto)

Blic 23.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik ugostio je danas s članovima porodice, saradnicima i prijateljima predsednika Vlade Mađarske Viktora Orbana. - Na druženju sam mu zahvalio na poštovanju koje je svojom posetom ukazao Republici Srpskoj –… »
Dvodnevna poseta mađarskog premijera: Orban i danas u Banjaluci

Dvodnevna poseta mađarskog premijera: Orban i danas u Banjaluci

Večernje novosti 23.06.2023
DELEGACIJA Mađarske, predvođena premijerom ove države Viktorom Orbanom, boravi u dvodnevnoj poseti Banjaluci. Foto: EPA U Administrativnom centru Vlade Republike Srpske održani su sastanci sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom i… »
Orban: Mađarska želi sa Republikom Srpskom ravnopravnu saradnju

Orban: Mađarska želi sa Republikom Srpskom ravnopravnu saradnju

Vesti online 23.06.2023
Predsednik vlade Mađarske Viktor Orban izjavio je da Mađarska želi sa Republikom Srpskom saradnju ravnopravnih partnera. – Želimo brzu evrointegraciju Republike Srpske. Mi Mađari vidimo koje bitke RS vodi unutar BiH. Mi razumemo te rasprave. I mi… »
Dodik se u Banjaluci sastao sa Viktorom Orbanom “Želimo da prepišemo iskustva Mađarske u tome kako postati razvijena…

Dodik se u Banjaluci sastao sa Viktorom Orbanom “Želimo da prepišemo iskustva Mađarske u tome kako postati razvijena…

Blic 22.06.2023
Predsednik Milorad Dodik, nakon sastanka delegacija Srpske i Mađarske, izjavio je da je Srpska počastvovana posetom Viktora Orbana. Dodik je rekao da su odnosi izrazito prijateljski i da je potpisana zajednička izjava koja će biti osnov za konkretne… »

Vesti dana »