Povezane vesti

Momirović preuzeo predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine

Momirović preuzeo predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine

Danas 23.06.2023
Preuzeo sam predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine, a za mene kao čoveka iz privrede ovo je od suštinske važnosti i daću sve od sebe da u narednom periodu napravimo rezultat koji će značiti privredi, izjavio je… »
Ministar trgovine Tomislav Momirović preuzeo predsedavanje Nacionalni koordinacionim telom za olakšanje trgovine

Ministar trgovine Tomislav Momirović preuzeo predsedavanje Nacionalni koordinacionim telom za olakšanje trgovine

Blic 23.06.2023
- Preuzeo sam predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine, a za mene kao čoveka iz privrede ovo je od suštinske važnosti i daću sve od sebe da u narednom periodu napravimo rezultat koji će značiti privredi, izjavio je… »
Momirović preuzeo predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine

Momirović preuzeo predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine

Telegraf 23.06.2023
Ministar Momirović je dodao da je u prethodnom periodu urađeno mnogo kada je reč o regionalnim ekonomskim inicijativama. Preuzeo sam predsedavanje Nacionalnim koordinacionim telom za olakšanje trgovine, a za mene kao čoveka iz privrede ovo je od… »

Vesti dana »