Povezane vesti
Ambasador SAD-a: Čović blokira put BiH ka energetskoj sigurnosti
Al Jazeera 23.06.2023
Čović opstruira jedini provodivi projekat koji bi omogućio da BiH prekine potpunu energetsku ovisnost o Rusiji, upozorio je Murphy. Ambasador Sjedinjenih Američkih Država u Bosni i Hercegovini Michael Murphy oštro je kritikovao predsjednika Hrvatske… »
Murphy žestoko o Čoviću: Inzistira na hrvatskoj kontroli Južne interkonekcije
SEEbiz 23.06.2023
SARAJEVO - Američki ambasador u Bosni i Hercegovini Michael Murphy je u svom novom blogu oštro kritikovao predsjednika HDZ-a Dragana Čovića zbog odnosa prema pitanju plinovoda Južna interkonekcija. Napomenuo je da su Čović i njegov HDZ uskratili… »
Ambasador SAD u BiH optužio Dragana Čovića za opstrukciju Južne interkonekcije
Slobodna Evropa 23.06.2023
Američki ambasador u Bosni i Hercegovini, Majkl Marfi (Michael Murphy) optužio je Dragana Čovića, lidera Hrvatske demokratske zajednice BiH, da opstruiše gasovod Južna interkonekcija, kojim BiH ne bi više bila ovisna o uvozu ruskog gasa. Ambasador… »
Vesti dana »

Dačić: Uređaj koji je na fotografijama u medijima može da se koristi kao zvučni top, ali nije za to korišćen
Danas pre 2 satajoš 30 povezanih

BLOG UŽIVO „RTS kao saučesnik, želimo da se čuje naš glas”: Prosvetari, studenti i đaci protestovali ispred javnog servisa
Nova pre 15 minutajoš 28 povezanih

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu, jedan iza Skupštine
Nova pre 7 satijoš 14 povezanih