Povezane vesti

"Ubili su mi dete na jeziv način": Bolna ispovest majke brutalno likvidirane Anastasije (27) na Kosu: "Uverena sam da je ubica…

"Ubili su mi dete na jeziv način": Bolna ispovest majke brutalno likvidirane Anastasije (27) na Kosu: "Uverena sam da je ubica…

Blic 23.06.2023
Majka tragično nastradale 27-godišnje Poljakinje Anastasije Rubinske izjavila je da ne može još uvek da poveruje da joj je ćerka u Grčkoj ubijena na tako svirep način i da zamišlja kako i dalje putuje. - Za mene je Anastasija živa, imam utisak… »
Potresne reči Anastasijine majke: „Ubili su mi dete na jeziv način, ne znam da li je smrtna kazna dovoljna“

Potresne reči Anastasijine majke: „Ubili su mi dete na jeziv način, ne znam da li je smrtna kazna dovoljna“

Nova 23.06.2023
Osumnjičeni za smrt Anastasije Rubinske na Kosu, 32- Bangladešanin, suočiće se sa dodatnim optužbama ta otmicu i ubistvo s umišljajem, prenosi grčki portal Protothema.gr. U isto vreme, majka ubijene devojke progovorila je za grčke medije o ovom… »
"Ubili su mi dete na jeziv način, ne znam da li je smrtna kazna dovoljna": Potresne reči Anastasijine majke

"Ubili su mi dete na jeziv način, ne znam da li je smrtna kazna dovoljna": Potresne reči Anastasijine majke

Telegraf 23.06.2023
"Ne samo da mislim, već sam uverena da on nije to uradio sam. Sigurno je imao saučesnike. Ubili su mi dete na jeziv način, nemam reči", rekao je Anastasijina majka. Osumnjičeni za smrt devojke iz Poljske Anastasije Rubinske na Kosu, 32-… »

Vesti dana »