Povezane vesti

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, dostupni na portalu dan ranije

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita, dostupni na portalu dan ranije

RTS 24.06.2023
Ministarstvo prosvete obavestilo je učenike osmog razreda i njihove roditelje da su preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas u 11 časova, na portalu Moja srednja škola (www.mojasrednjaskola.gov.rs ), skoro dan ranije nego što je to… »
Mala matura: Objavljeni rezultati završnog ispita

Mala matura: Objavljeni rezultati završnog ispita

Vreme 24.06.2023
Prosveta Rezultati objavljeni dan ranije pružaju dodatno vreme deci da zajedno sa svojim roditeljima sagledaju rezultate testova i pripreme eventualne prigovore. Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da su preliminarni rezultati završnog ispita… »
Ovo su svi čekali - kraj muka za osmake: Objavljeni preliminarni rezultati male mature i to dan pre roka

Ovo su svi čekali - kraj muka za osmake: Objavljeni preliminarni rezultati male mature i to dan pre roka

Mondo 24.06.2023
Preliminarni rezultati završnog ispita preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova, na portalu Moja srednja škola što je skoro dan ranije nego što je to predviđeno kalendarom upisa, saopšteno je iz resornog ministarstva… »
Ministarstvo prosvete objavilo preliminarne rezultate male mature

Ministarstvo prosvete objavilo preliminarne rezultate male mature

N1 Info 24.06.2023
Ministarstvo prosvete saopštilo je da su preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda objavljeni u 11 časova na portalu www.mojasrednjaskola.gov.rs. Iz tog resora su naveli da su rezultati objavljeni dan ranije u odnosu na kalendar… »
Ministarstvo prosvete objavilo preliminarne rezultate male mature

Ministarstvo prosvete objavilo preliminarne rezultate male mature

Novi magazin 24.06.2023
Ministarstvo prosvete saopštilo je da su preliminarni rezultati završnog ispita za učenike osmog razreda objavljeni danas u 11 časova na portalu www.mojasrednjaskola.gov.rs. Iz tog resora su naveli da su rezultati objavljeni dan ranije u odnosu na… »
Preliminarni rezultati završnog ispita dostupni na portalu dan ranije

Preliminarni rezultati završnog ispita dostupni na portalu dan ranije

Danas 24.06.2023
Ministarstvo prosvete obavestilo je učenike osmog razreda i njihove roditelje da su preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova, na portalu Moja srednja škola (www.mojasrednjaskola.gov.rs ) što je, kako navode, skoro dan… »
Ovo su svi čekali: Kraj muka za osmake: Objavljeni preliminarni rezultati male mature i to dan pre roka

Ovo su svi čekali: Kraj muka za osmake: Objavljeni preliminarni rezultati male mature i to dan pre roka

Blic 24.06.2023
Preliminarni rezultati završnog ispita preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova, na portalu Moja srednja škola što je skoro dan ranije nego što je to predviđeno kalendarom upisa, saopšteno je iz resornog ministarstva… »
Ovo su svi čekali: Kraj muka za osmake: Objavljeni preliminarni rezultati male mature i to dan pre roka

Ovo su svi čekali: Kraj muka za osmake: Objavljeni preliminarni rezultati male mature i to dan pre roka

Blic 24.06.2023
Preliminarni rezultati završnog ispita preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova, na portalu Moja srednja škola što je skoro dan ranije nego što je to predviđeno kalendarom upisa, saopšteno je iz resornog ministarstva… »
Ministarstvo prosvete objavilo preliminarne rezultate male mature

Ministarstvo prosvete objavilo preliminarne rezultate male mature

Pressek 24.06.2023
Ministarstvo prosvete obavestilo je učenike osmog razreda i njihove roditelje/druge zakonske zastupnike da su preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 sati, na portalu Moja srednja škola (www.mojasrednjaskola.gov.rs) što je skoro… »
Preliminarni rezultati male mature dostupni dan ranije

Preliminarni rezultati male mature dostupni dan ranije

Radio 021 24.06.2023
Ministarstvo prosvete obavestilo je učenike osmog razreda i njihove roditelje/druge zakonske zastupnike da su preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova. Rezultati su objavljeni na portalu Moja srednja škola… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita

Telegraf 24.06.2023
Rezultati objavljeni dan ranije pružaju dodatno vreme deci da zajedno sa svojim roditeljima sagledaju rezultate testova i pripreme eventualne prigovore. Ministarstvo prosvete obaveštava učenike osmih razreda i njihove roditelje da su preliminarni… »
Preliminarni rezultati male mature već dostupni na portalu

Preliminarni rezultati male mature već dostupni na portalu

RTV 24.06.2023
BEOGRAD - Ministarstvo prosvete obavestilo je učenike osmog razreda i njihove roditelje/druge zakonske zastupnike da su preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova, na portalu Moja srednja škola (www.mojasrednjaskola.gov.rs)… »
Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita: Dostupni na portalu Moja srednja škola

Objavljeni preliminarni rezultati završnog ispita: Dostupni na portalu Moja srednja škola

Euronews 24.06.2023
Ministarstvo prosvete saopštilo je danas da su preliminarni rezultati završnog ispita objavljeni danas, u 11 časova, na portalu Moja srednja škola ( www.mojasrednjaskola.gov.rs ) što je skoro dan ranije nego što je to predviđeno kalendarom upisa… »

Vesti dana »