Povezane vesti

Jovana Jeremić se oglasila nakon smrtnog slučaja u porodici: Vest o smrti dede saznala uživo u programu: "Bilo mi je teško…

Jovana Jeremić se oglasila nakon smrtnog slučaja u porodici: Vest o smrti dede saznala uživo u programu: "Bilo mi je teško…

Blic 24.06.2023
Voidteljka Jovana Jeremić uživmo u jutarnjem programu saznala je za smrti slučaj u porodici. Naime, njoj su u toku emisije javili da joj je preminuo deda, a ona je potom nastavila da vodi program. - Upravo mi je umro deda. Nema veze, idemo dalje -… »
Jovana Jeremić dobila tragičnu vest uživo u emisiji! Izgubila člana porodice, a zbog reakcije se odmah oglasila!

Jovana Jeremić dobila tragičnu vest uživo u emisiji! Izgubila člana porodice, a zbog reakcije se odmah oglasila!

Mondo 24.06.2023
Jovana Jeremić je uživo u emisiji dobila vest da je izgubila člana porodice, a potom je odmah nastavila sa programom. Jovana Jeremić je uživo u emisiji dobila vest da je izgubila člana porodice, a potom je odmah nastavila sa programom. Jovana… »
Jovani Jeremić stigla vest o smrti u porodici u programu uživo Nastao muk u studiju

Jovani Jeremić stigla vest o smrti u porodici u programu uživo Nastao muk u studiju

Blic 24.06.2023
Voditeljka jutarnjeg programa Jovana Jeremić je saznala da je izgubila člana porodice dok je vodila emisiju. Vest o smrti bilskog člana porodice stigla joj je tokom programa uživo, a njoj su javili da joj je umro deda. - Upravo su mi javili da mi je… »

Vesti dana »