Povezane vesti

Kakav čovek! Novak Đoković stigao na Vimbldon, a tamo uradio ovo! (video)

Kakav čovek! Novak Đoković stigao na Vimbldon, a tamo uradio ovo! (video)

Večernje novosti 25.06.2023
NOVAK Đoković je čak sedam puta osvajao najprestižniji teniski turnir na svetu, Vimbldon, a samo što je stigao na čuvene travnate terene u Engleskoj, izveo je potez po kome se i pamte njegovi dosadašnji uspesi na tom nadmetanju. FOTO: Tanjug Naime… »
Đoković po dolasku na Vimbldon ponovo probao ukus trave: Još uvek sam gladan (video)

Đoković po dolasku na Vimbldon ponovo probao ukus trave: Još uvek sam gladan (video)

Sportski žurnal 25.06.2023
Pohod na osmu titulu na Vimbldonu i 24. gren slem počinje 3. jula. - Sećam se ukusa i još uvek sam gladan - napisao je najbolji teniser sveta Novak Đoković u opisu video snimka na Instagramu, na kome se vidi da je po dolasku na Vimbldon ponovo probao… »
Magični ukus vimbldonske trave - Novak: ''Hoću JOŠ!''

Magični ukus vimbldonske trave - Novak: ''Hoću JOŠ!''

Sportske.net 25.06.2023
Zasluženi odmor posle istorijske titule na Rolan Garosu je završen i najbolji teniuser sveta Novak Đoković se sada okreće trećem grend slemu sezone, engleskom Vimbldonu, gde će pokušati da stigne i do 24. grend slem trofeja u karijeri. Preneli smo… »
U večernjim satima: Vimbldon se oglasio o Novaku Đokoviću

U večernjim satima: Vimbldon se oglasio o Novaku Đokoviću

Večernje novosti 24.06.2023
NOVAK Đoković je čak sedam puta osvajao najprestižniji teniski turnir na svetu, Vimbldon, koji se minulih dana nije baš proslavio kada se o Srbinu radi, ali je u subotu uveče rešio da svet o Noletu i "obavesti". FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, nedavno… »

Vesti dana »