Povezane vesti

Ataman: Cilj Panatinaikosa je plasman na završni turnir Evrolige

Ataman: Cilj Panatinaikosa je plasman na završni turnir Evrolige

Politika 25.06.2023
ISTANBUL – Novi trener košarkaša Panatinaikosa Ergin Ataman izjavio je danas da je cilj kluba iz Atine naredne sezone plasman na završni turnir Evrolige, prenosi Basketnjuz. Ataman je pre nekoliko dana preuzeo Panatinaikos, a sa Efesom je 2021. i… »
Pravio sam ekipu u Turskoj da budem bolji od Obradovića: Ataman otkrio interesantan detalj dok je vodio Efes

Pravio sam ekipu u Turskoj da budem bolji od Obradovića: Ataman otkrio interesantan detalj dok je vodio Efes

Euronews 25.06.2023
Ergin Ataman preuzeo je ovog leta kormilo Panatinaikosa sa ciljem da vrati grčki klub na tron Evrope, a sudeći prema izjavama turskog stručnjaka, velikan iz Atine ima ozbiljne namere da se umeša u borbu za titulu Starog Kontinenta. "Naš cilj je… »
Ataman "plaši evroligaše": Naredne nedelje ćemo aktivirati nekoliko transfer bombi

Ataman "plaši evroligaše": Naredne nedelje ćemo aktivirati nekoliko transfer bombi

Sportski žurnal 25.06.2023
Ataman je naveo da će ostati i selektor Turske, pošto ima ugovor sa nacionalnim savezom ove zemlje do juna naredne godine. Novi trener košarkaša Panatinaikosa Ergin Ataman izjavio je da je cilj kluba iz Atine naredne sezone plasman na završni turnir… »
"Cilj mi je bio da nadmašim Željka Obradovića": Ataman došao u pao, pa otkrio zanimljiv detalj

"Cilj mi je bio da nadmašim Željka Obradovića": Ataman došao u pao, pa otkrio zanimljiv detalj

Večernje novosti 25.06.2023
ERGIN Ataman je preuzeo Panatinaikos. Govorio je o ciljevima Atinjana, ali se prisetio i kako je kao trener Efesa želeo da prekine dominaciju Fenera pod vođstvom Željka Obradovića. FOTO: Tanjug / Sava Radovanović Turski stručnjak je sa timom iz… »
"Pravio sam tim da pobedim Željka Obradovića!" Ataman stigao u Atinu, pa otkrio detalj - tad je znao da će biti najbolji

"Pravio sam tim da pobedim Željka Obradovića!" Ataman stigao u Atinu, pa otkrio detalj - tad je znao da će biti najbolji

Mondo 25.06.2023
Ergin Ataman ispričao da je u Efesu pravio tim kako bi pobedio Željka Obradovića! Ergin Ataman ispričao da je u Efesu pravio tim kako bi pobedio Željka Obradovića! Turski trener Ergin Ataman predstavljen je kao novi šef u Atini, gde je preuzeo… »
Ataman: U Efesu sam pravio tim prema Željkovom Feneru…

Ataman: U Efesu sam pravio tim prema Željkovom Feneru…

Sport klub 25.06.2023
Novi trener Panatinaikosa Ergin Ataman nastavio je sa smelim izjavama po preuzimanju Zelenih, i već je najavio pohod na fajnal-for Evrolige. „To nam jeste cilj i ne mogu da ga spustim. U klubu kao što je Panatinaikos, ne mogu da kažem da je cilj da… »

Vesti dana »