Povezane vesti

Koridor ka Srbiji srcem je probijen: Obeležena 31. godišnjica akcije Vojske Republike Srpske

Koridor ka Srbiji srcem je probijen: Obeležena 31. godišnjica akcije Vojske Republike Srpske

Večernje novosti 25.06.2023
SRBI nisu zaboravili način na koji su bili blokirani, nisu zaboravili smrt 12 banjalučkih beba i kako se teško dolazi do slobode. Danas obeležavamo našu veliku pobedu i nema pobede koju smo ostvarili kroz istoriju a da nije bila i stradanje. A pobeda… »
Dodik: BiH nije naša država, tu smo zato što moramo

Dodik: BiH nije naša država, tu smo zato što moramo

Vesti online 25.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Narodna skupština RS doneti odluke o Ustavnom sudu BiH koje će se poštovati i da će Republika Srpska biće zaštićena. – Mi ćemo doneti naše odluke. Ukoliko ne budu uvažavali Republiku… »
Dodik: BiH nije naša država, donećemo odluke o Ustvanom sudu BiH i zaštiti RS

Dodik: BiH nije naša država, donećemo odluke o Ustvanom sudu BiH i zaštiti RS

Novi magazin 25.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Narodna skupština RS doneti odluke o Ustavnom sudu BiH koje će se poštovati i da će Republika Srpska biti zaštićena. "Mi ćemo doneti naše odluke. Ukoliko ne budu uvažavali Republiku… »
Dodik: BiH nije naša država, donećemo odluke o Ustvanom sudu BiH i zaštiti RS

Dodik: BiH nije naša država, donećemo odluke o Ustvanom sudu BiH i zaštiti RS

Danas 25.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Narodna skupština RS doneti odluke o Ustavnom sudu BiH koje će se poštovati i da će Republika Srpska biće zaštićena. „Mi ćemo doneti naše odluke. Ukoliko ne budu uvažavali Republiku… »
Dodik: BiH nije naša država, donećemo odluke o Ustvanom sudu BiH i zaštiti RS

Dodik: BiH nije naša država, donećemo odluke o Ustvanom sudu BiH i zaštiti RS

Radio sto plus 25.06.2023
“Mi ćemo doneti naše odluke. Ukoliko ne budu uvažavali Republiku Srpsku, naravno da nema ni BiH”, kazao je Dodik novinarima na Dugoj Njivi kod Modriče, gde je danas obeležena 31 godina od proboja koridora kroz Posavinu. Navodeći da predstavnici… »
Dodik: BiH nije naša država, tu smo zato što moramo

Dodik: BiH nije naša država, tu smo zato što moramo

N1 Info 25.06.2023
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Narodna skupština RS doneti odluke o Ustavnom sudu BiH koje će se poštovati i da će Republika Srpska biće zaštićena. „Mi ćemo doneti naše odluke. Ukoliko ne budu uvažavali Republiku… »

Vesti dana »