Повезане вести

Шпански тенисер Карлос Алкараз освојио Квинс и преузео прво место на АТП листи

Шпански тенисер Карлос Алкараз освојио Квинс и преузео прво место на АТП листи

Политика 25.06.2023
Шпански тенисер Карлос Алкараз освојио је АТП турнир у Квинсу, пошто је данас у Лондону финалу победио Аустралијанца Алекса де Минора 6:4, 6:4. Шпанац ће од сутра званично преузети прво место на АТП листи од Србина Новака… »
Алкараз: Тенис је мој живот, срећан сам што сам поново најбољи тенисер света

Алкараз: Тенис је мој живот, срећан сам што сам поново најбољи тенисер света

Политика 25.06.2023
ЛОНДОН – Шпански тенисер Карлос Алкараз изјавио је данас да је срећан што ће Вимблдон дочекати као првопласирани на АТП листи, преносе британски медији. Алкараз је освојио турнир у Квинсу, пошто је данас у финалу савладао… »
11 од 14: Алкарас ретко губи финала (ВИДЕО)

11 од 14: Алкарас ретко губи финала (ВИДЕО)

Спорт клуб 25.06.2023
Карлос Алкарас је освојио турнир у Лондону, савладавши у финалу Алекса Де Минора у два сета. Ово је младом Шпанцу било 14. финале у каријери и 11. освојена титула.… »
Алкарас: Тенис је мој живот, срећан сам што сам поново број 1

Алкарас: Тенис је мој живот, срећан сам што сам поново број 1

Спортски журнал 25.06.2023
Шпанац ће од сутра званично поново бити најбољи тенисер света. Шпански тенисер Карлос Алкарас изјавио је данас да је срећан што ће Вимблдон дочекати као првопласирани на АТП листи, преносе британски медији. Алкарас је… »
Алкараз узвратио, али… Ноле никад лакше може до броја 1?

Алкараз узвратио, али… Ноле никад лакше може до броја 1?

Спорт клуб 25.06.2023
Карлос Алкараз победом на Квинсу освојио је 500 АТп поена и вратио се на прво место светске ранг листе. Млади Шпанац ће, када у понедељак буде ажурирана АТП листа, бити на врху са 7.675 бодова, само 80 испред Новака Ђоковића… »
Свет није могао да верује шта гледа: Новинари ББЦ-а одбили да кажу да је Карлос Алкараз најбољи на свету, загрмели: Не, то…

Свет није могао да верује шта гледа: Новинари ББЦ-а одбили да кажу да је Карлос Алкараз најбољи на свету, загрмели: Не, то…

Вечерње новости 25.06.2023
НОВАК Ђоковић од понедељка, 26. јуна, неће бити најбоље рангирани тенисер света, али за новинаре британског јавног сервиса, Би-Би-Сија (ББЦ) то баш и није реално стање ствари. ФОТО: АП Подсетимо, ове недеље, 25. дана јуна… »
Алкараз: Срећан сам што сам поново најбољи тенисер света

Алкараз: Срећан сам што сам поново најбољи тенисер света

Дневник 25.06.2023
ЛОНДОН: Шпански тенисер Карлос Алкараз изјавио је данас да је срећан што ће Вимблдон дочекати као првопласирани на АТП листи, преносе британски медији. Алкараз је освојио турнир у Квинсу, пошто је данас у финалу савладао… »
Алкарас освојио Квинс и преузео прво место на АТП листи од Ђоковића

Алкарас освојио Квинс и преузео прво место на АТП листи од Ђоковића

Спортски журнал 25.06.2023
Шпанац је победом у Лондону стигао до 11. титуле у каријери, а прве ове сезоне. Шпански тенисер Карлос Алкарас освојио је АТП турнир у Квинсу, пошто је данас у Лондону финалу победио Аустралијанца Алекса де Минора 6:4, 6:4… »
Испред Новака сам, али какве то уопште има везе!? Шпанац "скинуо" Ђоковића па искрено признао како стоје ствари!

Испред Новака сам, али какве то уопште има везе!? Шпанац "скинуо" Ђоковића па искрено признао како стоје ствари!

Мондо 25.06.2023
Карлос Алкараз, нови први рекет света, искрено је говорио о ситуациј на врху АТП листе и у "реалности". Карлос Алкараз, нови први рекет света, искрено је говорио о ситуациј на врху АТП листе и у "реалности". Шпански тенисер… »
Алкараз о Вимблдону, биће први носилац и то му баш прија!

Алкараз о Вимблдону, биће први носилац и то му баш прија!

Спортске.нет 25.06.2023
Карлос Алкараз је поново светски број 1. Он је данас успео да савлада Алекса Де Минора са 2:0 у сетовима, било је 6:4 и 6:4, чини се да се прошетао до титуле, своје прве на трави и то у Квинсу. "Гледао сам овај турнир откад сам… »
Ђоковић изгубио прво место: Алкараз освојио турнир и вратио се на светски врх

Ђоковић изгубио прво место: Алкараз освојио турнир и вратио се на светски врх

Нова 25.06.2023
Велики успех. Шпански тенисер Карлос Алкараз савладао је Аустралијанца Алекса де Минора у финалу АТП турнира (категорија 500) у Лондону са 6:4, 6:4 и тако се вратио на прво место АТП листе. Престигао је Новака Ђоковића који има… »
Алкарас поново сменио Ђоковића са првог места!

Алкарас поново сменио Ђоковића са првог места!

Вести онлине 25.06.2023
Шпански тенисер Карлос Алкарас освојио је лондонски АТП турнир Квинс пошто је у недељу у два сета био бољи од Аустралијанца Алекса Де Минора. Овим тријумфом играч из Мурсије вратио се на прво место АТП листе, а занимљиво је… »
Алкараз освојио Квинс и тако се вратио на прво место АТП листе

Алкараз освојио Квинс и тако се вратио на прво место АТП листе

Еуроневс 25.06.2023
Шпански тенисер Карлос Алкараз освојио је АТП турнир у Квинсу, пошто је данас у Лондону финалу победио Аустралијанца Алекса де Минора 6:4, 6:4. Шпанац ће од сутра званично преузети прво место на АТП листи од Србина Новака… »
Карлос: Много ми значи што ћу бити први носилац на Вимблдону

Карлос: Много ми значи што ћу бити први носилац на Вимблдону

Спорт клуб 25.06.2023
Шпански тенисер Карлос Алкараз у недељу је на лондонском Квинсу освојио прву титулу у каријери на травнатој подлози, а после победе над Алексом Де Минором из Аустралије говорио је за медије. Млади Шпанац је после нове титуле… »
Алкаразу титула и поново је први на АТП листи!

Алкаразу титула и поново је први на АТП листи!

Спортске.нет 25.06.2023
Нова титула за Карлоса Алкараза. Успео је да освоји свој први трофеј на травнатој подлози, пошто је освојио Квинс у Лондону који је права припрема за Вимблдон. Данас је у финалу савладао Алекса Де Минора који је пружио отпор… »
Алкараз стигао до прве титуле на трави и сменио Ђоковића на врху АТП листе

Алкараз стигао до прве титуле на трави и сменио Ђоковића на врху АТП листе

Данас 25.06.2023
Карлос Алкараз, победом над Де Минором (6:4, 6:4) освојио Квинс и стигао до прве титуле на трави са свега 20 година. Иако се прибојавао учешћа на Квинсу, који је представљао увертиру за Вимблдон, Алакараз је на крају на… »
НОВАК ВИШЕ НИЈЕ ПРВИ Алкараз освојио Квинс и преузео прво место на АТП листи

НОВАК ВИШЕ НИЈЕ ПРВИ Алкараз освојио Квинс и преузео прво место на АТП листи

Дневник 25.06.2023
ЛОНДОН: Шпански тенисер Карлос Алкараз освојио је АТП турнир у Квинсу, пошто је данас у Лондону финалу победио Аустралијанца Алекса де Минора 6:4, 6:4. Шпанац ће од сутра званично преузети прво место на АТП листи од Србина… »
Новак Ђоковић више није први! Алкараз га скинуо са врха - ево шта то значи пред Вимблдон!

Новак Ђоковић више није први! Алкараз га скинуо са врха - ево шта то значи пред Вимблдон!

Мондо 25.06.2023
Шпанац Карлос Алкараз освојио турнир у Лондону и престигао Ђоковића. Шпанац Карлос Алкараз освојио турнир у Лондону и престигао Ђоковића. Карлос Алкараз освојио је АТП турнир категорије 500 у Лондону и тако се попео на прво… »
Ђоковић више није најбољи тенисер света! Новак је прижељкивао скроз другачији сценарио

Ђоковић више није најбољи тенисер света! Новак је прижељкивао скроз другачији сценарио

Вечерње новости 25.06.2023
НОВАК Ђоковић од понедељка, 26. јуна, неће бити најбоље рангирани тенисер света. ФОТО: Тањуг/АП Карлос Алкараз је освојио титулу у Квинсу победом над Алексом де Минором са 6:4, 6:4, чиме се вратио на прво место АТП листе… »

Вести дана »