Povezane vesti

„Prvi put mi se ovo desilo“: Milica Todorović otkrila zašto se rasplakala tokom nastupa

„Prvi put mi se ovo desilo“: Milica Todorović otkrila zašto se rasplakala tokom nastupa

Nova 25.06.2023
Ovo je ujedno i njen poslednji nastup u ovoj sezoni. Majka Milice Todorović objavila je video sa nastupa njene ćerke, dok joj je publika skandirala „Mico, mi te volimo“. Koliko joj znači podrška fanova, Milica je dokazala i time što nije mogla da… »
(Video) "juče mi je bio poslednji nastup": Milica Todorović otkrila zašto je plakala na koncertu, donela važnu odluku…

(Video) "juče mi je bio poslednji nastup": Milica Todorović otkrila zašto je plakala na koncertu, donela važnu odluku…

Blic 25.06.2023
Milica Todorović sinoć je na svom nastupu zaplakala pred publikom, a emotivne kadrove sa njenog nastupa objavila je njena majka, koje je beskrajno ponosna na ćerku. Naime, fanovi Milice Todorović skandirala su njeno ime, a pevačica je zaplakala i… »
(Video) Milica Todorović ronila suze usred nastupa: Pevačica nije mogla da se suzdrži, njena majka objavila snimak i…

(Video) Milica Todorović ronila suze usred nastupa: Pevačica nije mogla da se suzdrži, njena majka objavila snimak i…

Blic 25.06.2023
Pevačica Milica Todorović gde god da nastupa dovede atmosferu do usijanja, a sada je na poslednjem nastupu zaplakala pred publikom. Naime, njeni fanovi su skandirala njeno ime, a pevačica je zaplakala i brisala suze pred svima. - Mico, mi te volimo -… »

Vesti dana »